Zamknij

Karnawał z muzyką klasyczną. PFK Sopot zaprasza na koncert

16:38, 24.01.2020 | Anna Nagel
REKLAMA
Skomentuj

Na fanów muzyki klasycznej czeka nie lada gratka. 25 stycznia w Sali Koncertowej Polskiej Filharmonii Kameralnej Sopot będzie można wysłuchać tradycyjnego Koncertu Karnawałowego. Gwiazdami wieczoru będą wokalistka Joanna Knitter oraz saksofonista Wojciech Staroniewicz.

Potrzebujecie chwili relaksu po ciężkim tygodniu? Z pomocą przychodzi Polska Filharmonia Kameralna Sopot, która zaprasza na Koncert Karnawałowy w sobotę, 25 stycznia o godzinie 17:00. Wydarzenie odbędzie się w Sali Koncertowej PFK Sopot, która mieści się na terenie Opery Leśnej. Uczestnicy będą mogli wysłuchać przebojów Henryka Warsa i Władysława Szpilmana (m.in.  „Tych lat nie odda nikt”,  „Ach jak przyjemnie”,  „Powróćmy jak za dawnych lat”) i przeboje z repertuaru światowego związane z okresem karnawału. Jako soliści wystąpią wokalistka Joanna Knitter oraz saksofonista Wojciech Staroniewicz. Towarzyszyć im będzie Artur Jurek Trio i Polska Filharmonia Kameralna Sopot pod dyrekcją Maestro Wojciecha Rajskiego.

Niestety, bilety na koncert zostały już wyprzedane. Jednak mamy dla Was dobrą wiadomość! Tuż po wydarzeniu, o godzinie 19:30, odbędzie się Koncert Karnawałowy na Bis, na którym będzie można wysłuchać tych samych wykonawców. 

Wejściówki zakupimy:

  • w Informacji Turystycznej Sopot (Plac Zdrojowy 2, kasa czynna codziennie w godzinach 10:00-18:00)
  • w systemie Interticket (tutaj)
  • na godzinę przed koncertem

Bilet normalny otrzymamy za 25 złotych, natomiast ulgowy w cenie 15 złotych.

(Anna Nagel)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© esopot.pl | Prawa zastrzeżone