Zamknij

Koncert gwiazdy The Voice of Poland! Kacper Fułek wystąpi przed sopocką publicznością

10:21, 06.12.2019 | P.S
REKLAMA
Skomentuj

Już jutro o godzinie 20.00 w Harry's Art Cafe w Sopocie odbędzie się występ sopockiego artysty, gwiazdy The Voice of Poland, Kacpra Fułka. Trójmiejska publiczność będzie miała okazję spotkać się z twórczością, która nie stroni od inspiracji największymi hitami takich muzyków jak Elton John, Billy Joel czy Phil Collins.

Kacper Fułek - samouk tworzący muzykę w klimatach pop-u, bluesa, soulu, country, a niekiedy nawet poezji śpiewanej. Jest znany sopocianom m.in. z udziału w koncertach charytatywnych. Swoją twórczością wspierał m.in. zbiórkę środków na leczenie Wiosenny Szymańskiej, nauczycielki z I Liceum Ogólnokształcącego w Sopocie, a także kwestę na rzecz budowy Domu Rain Mana. Uczestnik 10., jubileuszowej edycji The Voice of Poland.

- Dla mnie - człowieka, który tworzy swoją muzykę - nie ma nic lepszego niż dzielenie się nią z ludźmi, o to przede wszystkim chodzi. I czy słucha mnie 10 osób, czy 100 - nie ma żadnego znaczenia, to wciąż wspaniałe uczucie. Dlatego zapraszam serdecznie na mój kameralny występ w sobotę 7 grudnia o 20.00, w Harry's Art Cafe w Sopocie - zachęca Kacper Fułek.

Bilety w cenie 10 zł są dostępne do nabycia na miejscu.

  • Kiedy: 7 grudnia (sobota)
  • O której: godz. 20.00
  • Gdzie: Harry's Art Cafe, pl. Konstytucji 3 Maja 3, Sopot.

[ZT]3039[/ZT] 

(P.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© esopot.pl | Prawa zastrzeżone