Zamknij

Karnety świąteczne pod choinką - oferta Teatru na Plaży

10:49, 15.12.2018 | J.F
REKLAMA
Skomentuj

Sopocki Teatr na Plaży w swojej ofercie proponuje widzom zakup świątecznych karnetów, które są doskonałym pomysłem na prezent pod choinkę.

W tym roku promocja świąteczna obejmuje przede wszystkim ofertę karnawałową. Karnawał w 2019 roku będzie wyjątkowo długi, zatem Teatr na Plaży przygotował różnorodną ofertę dla widzów, w ramach której będzie można wziąć udział w pierwszej edycji nowego pasma tematycznego „Poeci Polskiej Piosenki: Osiecka, Młynarski, Przybora+Wasowski”, w koncertach dwóch artystek – Marceliny i Misi Furtak, a także wziąć udział w projekcjach nowości kin studyjnych czy spotkań z cyklu „Film na Kozetce”.

 

KARNET TEATRALNY – POECI POLSKIEJ PIOSENKI

Obejmuje wejście na trzy wydarzenia: „Umer+Wasowski: Tajemnica”, czyli koncert Klaudyny Umer z zespołem, która wykona utwory napisane przez Jerzego Wasowskiego, a Grzegorz Wasowski całość poprowadzi, opowiadając różne historie z życia swojego ojca. „Osiecka Filmowa”, czyli spektakl muzyczny Łódzkiego Teatru Piosenki z piosenkami Agnieszki Osieckiej, które zaistniały w polskich filmach. „Młynarski. Piosenka finałowa” – projekcja filmu dokumentalnego Alicji Albrecht o Wojciechu Młynarskim.

Cena karnetu: 65 zł karnet ulgowy (studenci, emeryci) / 85 zł karnet Normalny 

KARNET FILMOWY

Obejmuje wejście na 5 dowolnych projekcji filmowych w kinie studyjnym Teatru na Plaży, czyli projekcje nowości kin studyjnych oraz projekcje z cyklu „Film na Kozetce” i „Teatroteka”. Karnet ważny na cały rok 2019. Nie dotyczy poniedziałkowych projekcji DKF Kurort

Cena karnetu: 50 zł

KARNET KONCERTOWY M+M

Obejmuje wejście na koncerty dwóch artystek: Marceliny (15.02) oraz Misi Furtak (1.03), które w 2019 roku przyjadą do Sopotu zaprezentować premierowy materiał ze swoich najnowszych płyt.

Cena karnetu: 50 zł 

 

Sprzedaż karnetów ruszy 13 grudnia (po godz. 13.00)  

Ich ilość jest ograniczona.

źródło inf: http://www.teatrnaplazy.pl


Teatr na Plaży | al. Mamuszki 2 | 81-718 Sopot
 

(J.F)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© esopot.pl | Prawa zastrzeżone