Zamknij

Sopot: (Po)granicze kultury. Debata w Art Inkubatorze

12:00, 13.10.2021 | P.S
Skomentuj Fot. materiały Art Inkubatora
REKLAMA

To nieprawda, że poza dużymi aglomeracjami miejskimi nie tworzy się kultury. Wręcz przeciwnie - tam też kwitnie życie artystyczne. Tylko często nie może się przebić do mainstreamu. A może nie ma takiej potrzeby? Goyki 3 Art Inkubator zaprasza na debatę, która odbędzie się 12 października.

Uczestnikami piątej debaty z cyklu #Goyki3Lab gośćmi będą: Krzysztof Czyżewski, Michał Suchora, Mariusz Wróbel. Spotkanie poprowadzi Magda Chołyst. Zapraszamy do uczestnictwa offline na #Goyki3. Początek o godzinie 17.00, we wtorek 12 października. Spotkanie zostanie nagrane i opublikowane w formie video i podcastu.

Rok 2021 został ogłoszony Międzynarodowym Rokiem Przemysłów Kreatywnych i Zrównoważonego Rozwoju. W ramach #Goyki3Lab chcemy łączyć artystów, przedstawicieli instytucji kultury, naukowców oraz przedsiębiorców w kreatywne grupy. Pozwoli to na zgromadzenie w jednej hybrydowej przestrzeni przedstawicieli różnych podmiotów należących do sektora kultury,  aby docelowo stać się platformą współpracy, wymiany doświadczeń w zakresie nowych rozwiązań sposobów realizacji projektów, w tym międzysektorowych.Pierwsza debata w marcu poświęcona była kulturze w czasach pandemii. Druga, w kwietniu, roli kultury w strategiach rozwoju miast. Tematem majowej debaty był status artysty w Polsce, natomiast w czerwcu debatę poświęcono ekosystemowi zrównoważonego rozwoju instytucji kultury.

Koncepcja i koordynacja całego cyklu #Goyki3Lab: Marta Szadowiak.

Źródło: Urząd Miasta Sopotu

(P.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%