Zamknij
REKLAMA

Radisson Blu Hotel Sopot: "Goszczenie reprezentacji byłoby zaszczytem, ale rezerwacji od PZPN nie mamy"

10:10, 23.04.2021 | Emil Bogumił
Skomentuj Fot. Sir1984, CC BY-SA 4.0, via Wikimedia Commons
REKLAMA

Sportowa Polska żyje od kilkunastu godzin doniesieniami dotyczącymi zmiany bazy reprezentacji Polski na zbliżające się Euro 2020. Dziennikarze redakcji WP Sportowe Fakty przekonują, że PZPN dokonał rezerwacji w Radisson Blu Hotel Sopot. Sama placówka zdementowała te informacje.

O planach reprezentacji, potencjalnie ujawnionych przez WP Sportowe Fakty, informowaliśmy już wczoraj.

Te wszystkie zawirowania sprawiły, że polska federacja bardzo poważnie rozpatruje zakwaterowanie w Polsce. Jak ustaliliśmy, pracownicy federacji dokonali już rezerwacji hotelu Radisson Blu w Sopocie, w którym drużyna mieszkała podczas październikowego zgrupowania - czytamy w artykule Mateusza Skwierawskiego z 22 kwietnia.

Przedstawiciele hotelu odcinają się od tych informacji.

Zarząd Radisson Blu Hotel, Sopot ze zdumieniem przyjął doniesienie medialne wskazujące,  że Polski Związek Piłki Nożnej dokonał w naszym obiekcie rezerwacji pobytu piłkarzy reprezentacji Polski podczas turnieju UEFA EURO 2020 - informują nas przedstawiciele hotelu.

W dalszej części oświadczenia doprecyzowali pojawiające się w sieci informacje.

Oczywiście byłoby dla nas ogromnym zaszczytem gościć reprezentację, jak również zależałoby nam na jak najczęstszym wyborze naszego hotelu na zgrupowania, zwłaszcza na tak ważne wydarzenie, jak mistrzostwa Europy w piłce nożnej. Chcielibyśmy jednak zaznaczyć, że do chwili obecnej nie otrzymaliśmy ze strony PZPN rezerwacji naszego hotelu na potrzeby piłkarskiej reprezentacji Polski. Mamy bardzo miłe wspomnienia z pobytu drużyny narodowej w naszym obiekcie w październiku 2020 roku. Wiemy, że piłkarze oraz sztab reprezentacji cenili sobie pobyt w Radisson Blu Hotel, Sopot, między innymi z uwagi na jego doskonałe warunki pobytowe oraz najlepszą w regionie infrastrukturę rekreacyjną. Pomimo niniejszego dementi, nasz hotel zawsze będzie otwarty dla reprezentacji Polski, za którą będziemy mocno trzymali kciuki podczas turnieju UEFA EURO 2020 - informuje Krystyna Hartenberger – Pater z Radisson Blu Hotel.

Obecnych doniesień nie potwierdza także PZPN. Działacze twierdzą, że na konkrety należy jeszcze poczekać.

(Emil Bogumił)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%