Zamknij

Runmageddon 2020 - bieg na Hipodromie, kąpiel w Bałtyku i zmagania na plaży!

09:00, 09.09.2020 | J.F
Skomentuj fot. Aleksandra Bulanowska
REKLAMA

W drugi weekend września ekstremalny bieg z przeszkodami ponownie zagości nad morzem. 12 września Runmageddon powróci na północ Polski, by w dwudniowej formule zaserwować uczestnikom niecodzienne wrażenia.

Tegoroczna, wrześniowa edycja ekstremalnego biegu z przeszkodami, będzie odbywać się w zróżnicowanym terenie. Swoje zmagania Runmageddończycy rozpoczną i zakończą przy ERGO ARENIE, będą przebiegać po sopockim Hipodromie, a na deser czeka ich morska kąpiel w Bałtyku i zmagania na plaży.

Jak co roku dużą grupę uczestników stanowić będą ci, którzy po raz pierwszy staną oko w oko z ekstremalnymi przeszkodami. Debiutanci najchętniej wybierają dwie z dostępnych formuł – Intro, czyli 3 kilometry i 15 przeszkód lub Rekruta, czyli trasę liczącą 6 kilometrów, poprzecinaną 30 przeszkodami. Rekruta będzie można pokonać w wersji dziennej lub nocą z obowiązkową, zaświeconą czołówką.

Dla tych, którzy oczekują dłuższej zabawy i zdecydowanie większego zmęczenia, dostępna jest formuła Classic – 12 kilometrów i 50 przeszkód. Do ekstremalnych zmagań mogą dołączyć także młodsi sportowcy – na nich czekają formuły Kids i Junior oraz całe rodziny, które wspólnie mogą przeżyć niezapomnianą przygodę na trasie Family.

Więcej informacji o imprezie znaleźć można na oficjalnej stronie organizatora: Runmageddon. Również tam, poprzez zakup biletu na wybraną trasę, dokonuje się zapisu na bieg. Organizator zaznacza, że wydarzenie odbywa się z zachowaniem obowiązującego reżimu sanitarnego.

(J.F)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%