Zamknij

Rodzinne zawody na pływalni w Sopocie! Zapisz się i wystartuj

06:40, 20.11.2019 | J.F
Skomentuj
REKLAMA

Sopocki Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na Mistrzostwa Polski Family Cup 2019 w pływaniu. Mistrzostwa będą rozegrane w niedzielę, 24 listopada, na krytej pływalni przy ul. Haffnera 57.

Uczestnicy zawodów pływackich wystartują w swoich kategoriach wiekowych z podziałem na mężczyzn i kobiety. Popłyną stylem motylkowym, grzbietowym, klasycznym i kraulem. Przewidziano również sztafety rodzinne.

  • Wpisowe: dorośli 10 zł, dzieci (rocznik 2003 i młodsze) 5 zł, zgłaszający się z kartą sopocką – 5 zł. Zapisy on-line  oraz w dniu zawodów, w godzinach 9.00-10.30 na pływalni MOSiR w Sopocie. Start zawodów o godzinie 11.00.

Wyścigi we wszystkich kategoriach wiekowych (11 kategorii kobiet i mężczyzn) odbywać się będą na dystansie 25 metrów, z wyjątkiem kategorii przedszkolaków (rocznik 2013 i młodsi). Najmłodsi będą mieli do przepłynięcia 12,5 m.

Sztafeta rodzinna rozgrywana będzie na dystansie 4 x 25 m (gdzie jeden z trzech zawodników płynie dystans dwukrotnie). Zawodnicy mogą rozpoczynać start od skoku do wody  ze słupka, z brzegu lub ze startu z wody przy ścianie basenu. 

Dodatkowo rozegrana zostanie konkurencja na dystansie 100 m stylem zmiennym Open kobiet i mężczyzn bez podziału na kategorie wiekowe. Zawodnicy popłyną czterema stylami po 25 m w kolejności: styl motylkowy, grzbietowy, klasyczny, kraul.

O wynikach w tej klasyfikacji rodzinnej decydować będą czasy uzyskane przez sztafety rodzinne płynące w następujących składach:

- matka, ojciec, dziecko;
- dziadek lub babcia, syn lub córka, wnuk lub wnuczka;
- rodzic lub dziadek, dziecko lub wnuk, dziecko lub wnuk.

Regulamin  

inf. UMS/MOSiR

(J.F)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz