Zamknij

Weekendowe zawody halowe - JumpOFF na Hipodromie - Moc atrakcji i sportowe emocje!

10:19, 10.10.2019 | J.F
REKLAMA
Skomentuj

Zawody w skokach przez przeszkody JumpOFF Hipodrom to wydarzenie dobrze znane miłośnikom jeździectwa i kibicom tego sportu. Cykl tradycyjnie startuje w październiku, a kończy się w marcu. Przez całą jesień i zimę na Hali Pomarańczowej można oglądać zmagania jeźdźców, nie tylko z Pomorza.

Dla publiczności wstęp na zawody jest bezpłatny, a organizatorzy dbają o to, by nie zabrakło atrakcji dodatkowych. Będą zatem stoiska z jeździeckimi pamiątkami, food trucki, na miejscu jest też restauracja. Hipodrom zaprasza całe rodziny, warto zabrać najmłodszych, bo nic nie może się równać z emocjami, jakie towarzyszą oglądaniu zawodów konnych na żywo.

zdj. Hipodrom Sopot/facebook

JumpOFF Hipodrom to cykl zawodów o randze regionalnej, bardzo atrakcyjny dla sportowców, którzy przez cały sezon mogą zbierać punkty za starty. Podczas marcowego finału za każdy zebrany punkt naliczana jest premia finansowa.

W ramach zawodów rozgrywanych jest wiele konkursów o różnej skali trudności. Konkursy zgrupowane są w rundy, dla których organizatorzy prowadzą klasyfikację generalną:

  • Runda Pony do 50cm (dla zawodników od 9 do 16 r.ż. na kucach do 149cm)
  • Runda Biała w klasie Mini LL – amatorzy (najwyżej z licencją „W”)
  • Runda Brązowa w klasie LL
  • Runda Srebrna w klasie L, L1
  • Runda Złota w klasie P, P1
  • Runda Platynowa w klasie N, N1
  • Runda Bursztynowa w klasie C, C1
  • Runda Diamentowa w klasie CC,CC1.

JumpOFF Hipodrom, I eliminacja w weekend 12-13 października od godz. 9:00 do 17:00.  Hipodrom Sopot, ul. Polna (wejście od ul. Łokietka)

 

(J.F)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© esopot.pl | Prawa zastrzeżone