Zamknij

Wrzesień na Hipodromie - jesienne zawody jeździeckie

09:16, 03.09.2019 | J.F
REKLAMA
Skomentuj

Za nami wielkie imprezy jeździeckie, które tradycyjnie rozgrywane są na Hipodromie wiosną: dwutygodniowe WKKW Tour Sopot na przełomie kwietnia i maja oraz czerwcowe LOTTO CSIO5* Sopot, które jest największą taką imprezą w Polsce. Po bardzo udanym sezonie wiosennym i wakacyjnej przerwie Hipodrom znowu zaczyna tętnić sportowym życiem.

  • Na początku września odbędą się międzynarodowe zawody we Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego(WKKW). Impreza potrwa trzy dni (6-8 września), w czasie których zawodnicy wezmą udział w trzech różnych próbach: ujeżdżenia, terenowej i skoków przez przeszkody. Każdego dnia będzie rozgrywana jedna z nich. Ujeżdżenie i skoki będzie można oglądać na placu konkursowym, zaś sobotnia próba terenowa, obejmie niemal cały teren Hipodromu. Podczas zawodów rozegrane zostaną również Mistrzostwa Polski Młodych Jeźdźców w tej dyscyplinie.

[ZT]2711[/ZT]

  • Dwa tygodnie później, 21 i 22 września, zapraszamy do kibicowania skoczkom podczas Mistrzostw Pomorza w skokach przez przeszkody. Zawody odbędą się na placu konkursowym i będzie to zarazem ostatnia w tym roku impreza na Hipodromie rozgrywana „pod chmurką”.
  • W ostatni weekend września Hipodrom zaprasza już pod dach. Na Hali Pomarańczowej rozegrane zostaną – po raz pierwszy w Sopocie – Mistrzostwa Polski w Paraujeżdżeniu. Impreza ta będzie nie tylko bardzo ważnym wydarzeniem dla uprawiających jeździectwo osób niepełnosprawnych, ale także wspaniałą okazją do integracji i dobrej, wspólnej zabawy.

Wstęp na wszystkie zawody jest bezpłatny. 

(J.F)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© esopot.pl | Prawa zastrzeżone