Zamknij

Największy trójmiejski turniej karate olimpijskiego! Do Sopotu przyjedzie ponad 250 zawodników

14:22, 10.05.2019 | P.S
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Fotolia

W sobotę 11 maja na hali 100-lecia przy ul. Goyki odbędzie się turniej karate olimpijskiego Grand Prix Sopot - Arawaza. Za organizację przedsięwzięcia odpowiada działający od 2012 roku sopocki Klub Karate RANDORI. W zmaganiach będzie brało udział ponad 250 zawodników z całego kraju i zagranicy. Wśród uczestników znajdzie się wielu uznanych karateków.

Do turnieju staną zawodnicy ze Szczecina, Elbląga, Bydgoszczy, Gdańska, a także z Niemiec, Litwy i Ukrainy. Sportowcy zmierzą się kategoriach wiekowych od 5 lat do kategorii open. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie dziewiątej potrwa do około piętnastej. Przez cały czas trwania zawodów nad zdrowiem uczestników będzie czuwał sopocki WOPR.

Grand Prix Sopot - Arawaza to turniej o międzynarodowym znaczeniu, na którym zaprezentują się m.in. medaliści mistrzostw Polski, Europy i świata.

Opłaty startowe:

  • 60 zł - za konkurencję indywidualną - płatne podczas rezerwacji u organizatora zawodów,
  • 70 zl - za konkurencje open - płatne podczas rezerwacji u organizatora zawodów,
  • 90 zł – za konkurencje drużynową - płatne podczas rezerwacji u organizatora zawodów.
(P.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© esopot.pl | Prawa zastrzeżone