Zamknij
REKLAMA

Trefl Sopot zakończył sezon! "Chcieliśmy zajść daleko"

11:35, 25.04.2022 | P.S.
Skomentuj Marek Wierzbicki, prezes Trefla Sopot. Fot. Trefl Sopot
REKLAMA

21 kwietnia w Hotelu Sopot odbyło się spotkanie podsumowujące sezon 2021/2022. W wydarzeniu wzięli udział Sponsorzy i Partnerzy klubu oraz zarząd, pracownicy i drużyna Trefla Sopot.

Miejsce wybrane na zakończenie sezonu nie było przypadkowe. To właśnie w Hotelu Sopot klub zorganizował przedsezonową konferencje prasową, co było swego rodzaju początkiem rozgrywek 2021/2022.

– Kiedy inaugurowaliśmy sezon nasze plany były bardzo ambitne. Chcieliśmy zajść daleko w rozgrywkach ligowych oraz pokazać się z dobrej strony na arenie międzynarodowej. O ile to drugie udało się, tak zmagania w Energa Basket Lidze nie potoczyły się po naszej myśli. Mimo to uważam, że ten sezon był dla nas cennym doświadczeniem, które na pewno zaprocentuje w przyszłości – mówił Marek Wierzbicki, prezes Trefla Sopot.

Wspólnie z prezesem przybyłych gości witał także właściciel i założyciel klubu Kazimierz Wierzbicki.

– Bardzo cieszę się, że możemy się tu spotkać w tak licznym gronie. Państwa wsparcie jest dla nas niezwykle ważne. Doceniamy zarówno tych, którzy są z nami od wielu lat, ale także sponsorów i partnerów dla których to dopiero pierwszy bądź drugi rok z Treflem Sopot. Mamy nadzieję, że z każdym miesiącem będzie nas przybywać i wspólnymi siłami pomożemy klubowi wrócić tam, gdzie jego miejsce, czyli do walki o mistrzostwo Polski oraz gry w najlepszych pucharach europejskich – powiedział Kazimierz Wierzbicki.

Podczas wydarzenia właściciel oraz prezes Trefla Sopot wspólnie wręczyli specjalnie przygotowane kolaże, które były symbolicznym wyrazem wdzięczności za okazaną pomoc w rozgrywkach 2021/2022. Z rąk Kazimierza i Marka Wierzbickich odebrali je m.in. prezes zarządu Trefl S.A. Jacek Behnke, wiceprezydent Sopotu Marcin Skwierawski i prezes Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy Tomasz Kloskowski. Wszyscy Sponsorzy oraz Partnerzy zabrali głos i zapewnili o wsparciu dla klubu w kolejnym sezonie.

Źródło: Trefl Sopot

[ZT]12839[/ZT]

(P.S.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

RafałRafał

3 0

Wierzbicki Karnowski i działka przy ul 1 Maja to jest jeden z największych wałów Sopocie. 23:40, 25.04.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%