Zamknij

Sopocka Gala Sportu - koniec kariery "Pont"Miarczyńskiego i występ Ani Karwan

11:25, 23.12.2018 | J.F
REKLAMA
Skomentuj

Tegoroczna Sopocka Gala Sportu odbędzie się w czwartek, 3 stycznia 2019 r., o godzinie 18.00, w Sali Balowej Hotelu Sofitel Grand Sopot.

W czasie uroczystej gali swoją sportową karierę oficjalnie zakończy jeden z najbardziej utytułowanych polskich windsurferów, Przemysław „Pont” Miarczyński, medalista olimpijski, wielokrotny medalista mistrzostw świata i Europy.

 

Na Sopockiej Gali Sportu wręczone zostaną nagrody dla najlepszych sportowców, trenerów i drużyn za osiągnięcia sportowe w 2018 roku. Wyróżnione zostaną także najlepsze imprezy minionego roku, oraz przyznany tytuł Mecenasa Sportu, dla najaktywniej wspierających sopocki sport.

Oficjalne zakończenie kariery sportowej na Sopockiej Gali Sportu zapowiedział Przemysław „Pont” Miarczyński, jeden z najbardziej utytułowanych polskich windsurferów, brązowy medalista olimpijski z Londynu, multimedalista mistrzostw świata i Europy, reprezentujący Sopocki Klub Żeglarski ERGO Hestia Sopot.

W części artystycznej uroczystości wystąpi Ania Karwan, znana szerszej publiczności jako finalistka programu „The Voice of Poland” z 2016 roku. Ania jest obecna na scenie od kilkunastu lat, z powodzeniem grając koncerty w Polsce i za granicą oraz współpracując z czołowymi polskimi artystami, m.in.: Brodką, Edytą Górniak, Pauliną Przybysz, O.S.T.R. czy zespołem Afromental.

 

inf: UMS, zdj.pixaby

(J.F)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© esopot.pl | Prawa zastrzeżone