Zamknij

Uwaga: groźne zderzenie na Alei Niepodległości. Trwa akcja ratownicza

13:41, 02.12.2018 | Ewa Podlasińska
REKLAMA
Skomentuj

Do bardzo groźnego wypadku doszło dziś na Alei Niepodległości, w okolicach zejścia do Bohaterów Monte Cassino.
 

Aktualizacja statusu - godzina 14.03: ruch został udrożniony.

13.00: Sześć osób zostało poszkodowanych w wyniku zderzenia czterech pojazdów. Na miejscu pracują już cztery zastępy Państwowej Straży Pożarnej wraz z OSP, dwie ekipy Zespołu Ratownictwa Medycznego oraz policja i funkcjonariusze Straży Miejskiej.

Ruch w kierunku Gdańska został zamknięty. Dostępny jest objazd przez ulicę Armii Krajowej, udostępniono jeden pas ruchu w kierunku Gdyni.  

(Ewa Podlasińska)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (1)

Mieszkaniec sopotuMieszkaniec sopotu

4 0

Dotarłem chwilę po wypadku .... I straszne to było że służby miejskie przybyły po dobrych 15 minutach .... strażacy po przybyciu na miejsce zajęli się poszkodowanymi z powodu braku karetki .... dramat w końcu Sopot to perła Bałtyku A działanie służb na poziomie zera 15:27, 02.12.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© esopot.pl | Prawa zastrzeżone