Zamknij
REKLAMA

Sopot: bezkarnie okradli plażowiczów! Policja poszukuje sprawców [ZDJĘCIA]

12:16, 22.07.2021 | Emil Bogumił
Skomentuj
REKLAMA

Policjanci z Sopotu prowadzą dochodzenie w sprawie kradzieży, do której doszło pod koniec maja br. na plaży. Z ustaleń policjantów wynika, że pokrzywdzonej zostały skradzione okulary pływackie, kamień szlachetny oraz kluczyk od samochodu o łącznej wartości ponad 1,2 tys. zł. Związek ze sprawą ma kobieta i mężczyzna, których wizerunek publikuje Policja. Każdy, kto rozpoznaje osoby z monitoringu lub posiada informacje na ich temat, proszony jest o kontakt z Policją.

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Sopocie prowadzą czynności w sprawie kradzieży. Do zdarzenia doszło pod koniec maja br. na sopockiej plaży, gdzie pokrzywdzonej zostały skradzione okulary pływackie, kamień szlachetny oraz kluczyk od samochodu o łącznej wartości ponad 1,2 tys. zł.

Związek ze sprawą ma kobieta i mężczyzna, których wizerunek publikujemy. Dotychczas nie udało się ustalić ich tożsamości, dlatego każdy, które rozpoznaje osoby z monitoringu lub posiada informacje na ich temat, proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Sopocie przy ul. Armii Krajowej 112A. Informacje można przekazać telefonicznie dzwoniąc na numer 47 74 26222 (dyżurny komendy), 47 74 26229 (prowadząca sprawę) lub na numer alarmowy 112, albo zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji.

Informacje można przekazać także drogą mailową pisząc na adres: komenda.sopot@gd.policja.gov.pl.

(Emil Bogumił)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

ankaanka

0 0

,Szukam mężczyzny na namiętne spotkania. Mam 24 lat i zgrabne ciało,
moje nagie zdjęcia i kontakt na stronie:

www.zakazanarandka.pl
__ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __
Wyszukaj mnie po niku: Andzia-isex napisz do mnie lub
zadzwoń o każdej porze, odpisuje zazwyczaj do 5 minut, czekam. 15:48, 24.07.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%