Zamknij

Lodowisko na Molo czeka na zimę!

18:26, 28.11.2018 | J.F
REKLAMA
Skomentuj

Infrastruktura sztucznego lodowiska na Molo w Sopocie jest w pełni gotowa do startu. Niestety prognozowane na przyszły tydzień ocieplenie i opady deszczu zmuszają do odłożenia o co najmniej tydzień decyzji o rozpoczęciu mrożenia tafli.  

Sopockie lodowisko jest wyjątkowe z uwagi na fakt, że jest to prawdopodobnie jedyny tego typu obiekt w Polsce z widokiem na morze. Niestety malownicze położenie wiąże się z uzależnieniem od pogody - aby uruchomić lodowisko potrzebne są min. 4 noce z minusową temperaturą, nie może być także żadnych opadów deszczu. Przewidywane w przyszłym tygodniu stosunkowo wysokie temperatury (do 8 st. w dzień i 5 st. w nocy) oraz deszcz w praktyce uniemożliwiają skuteczne zmrożenie tafli. 


 

Pozostaje zatem czekać i liczyć, że spełnią się prognozy dotyczące powrotu lekkich mrozów po 10 grudnia. 

[ZT]930[/ZT]

zdj: Molo w Sopocie/ facebook

(J.F)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (1)

kasia0982kasia0982

0 0

lubię to lodowisko, przyjemniej jeździ się na zewnątrz niż na takich lodowiskach jak w Gdańsku czy Oliwie- są ok ale najlepszy klimat w Sopocie 08:23, 29.11.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© esopot.pl | Prawa zastrzeżone