Zamknij
REKLAMA

Sopot: Ukradł leżący przy kasie portfel i uciekł! Zatrzymano 42-letniego recydywistę

12.40, 13.07.2021 P.S
Skomentuj Fot. Komenda Miejska Policji w Sopocie
REKLAMA

Sopoccy policjanci zatrzymali na terenie sklepu 42-letniego złodzieja. Funkcjonariusze ustalili też, że zatrzymany recydywista jest poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości i ma do odbycia karę 1 roku pozbawienia wolności za wcześniejszą kradzież. Sprawca usłyszał już zarzut kradzieży portfela z dokumentami w sklepie, a dziś trafi do aresztu śledczego, by odbyć zasądzoną karę pozbawienia wolności.

Wczoraj (12.07.2021 r.) przed godz. 13.00 policjanci z Sopotu dostali zgłoszenie, że do jednego ze sklepów wszedł mężczyzna, który kilka dni wcześniej dokonał tam kradzieży. Na miejsce natychmiast skierowano funkcjonariuszy z referatu patrolowo-interwencyjnego, którzy między regałami zauważyli poszukiwanego sprawcę i go zatrzymali. Okazało się, że to 42-letni recydywista, karany wcześniej za przestępstwa przeciwko mieniu. Wyjaśniając okoliczności zdarzenia policjanci ustalili, że w dniu 9 lipca 42-latek wszedł do sklepu, ukradł leżący przy kasie portfel z dokumentami i uciekł.

W trakcie interwencji funkcjonariusze sprawdzili też mężczyznę w policyjnych bazach i dodatkowo ustalili, że od 9 lipca 42-letni recydywista jest poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości. Zgodnie z zarządzeniem Sądu Rejonowego w Gdyni mężczyzna poszukiwany był w celu ustalenia miejsca pobytu oraz doprowadzenia do najbliższego aresztu lub zakładu karnego celem odbycia kary 1 roku pozbawienia wolności za popełnioną wcześniej kradzież.

Zatrzymany mężczyzna został doprowadzony do sopockiej komendy i osadzony w policyjnym areszcie. Jeszcze tego samego dnia policjanci na podstawie zebranych dowodów przedstawili mu zarzut kradzieży portfela z dokumentami i za ten czyn odpowie on w warunkach recydywy. Dziś funkcjonariusze przewiozą 42-latka do aresztu śledczego celem odbycia zasądzonej kary pozbawienia wolności.

Źródło: Komenda Miejska Policji w Sopocie

[ALERT]1626172626007[/ALERT]

(P.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

ankaanka

0 0

Szukam mężczyzny na namiętne spotkania. Mam 24 lat i zgrabne ciało,
moje nagie zdjęcia i kontakt na stronie:

www.zakazanarandka.pl
__ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __
Wyszukaj mnie po niku: Andzia-isex napisz do mnie lub
zadzwoń o każdej porze, odpisuje zazwyczaj do 5 minut, czekam. 20:10, 13.07.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%