Zamknij
REKLAMA

Wampiriada 2021: Oddaj krew i pomóż ratować ludzkie życie!

16:00, 04.05.2021 | P.S
Skomentuj
REKLAMA

Wampiriada to coroczne wydarzenie organizowane przez Niezależne Zrzeszenie Studentów, które ma na celu zachęcić do uczestnictwa w zbiórkach krwi.

Jak wiemy, krew w Centrach Krwiodawstwa nie jest towarem, który można zamówić, kiedy zaistnieje taka potrzeba. Dlatego tak ważne jest organizowanie tego typu akcji. Jednak Wampiriada to nie tylko promowanie oddawania krwi. Ma ona również na celu poszerzanie świadomości w zakresie zagadnień dotyczących ratowania ludzkiego życia. Celem akcji jest także kształtowanie prospołecznych postaw i uświadomienie, jak ważne jest niesienie pomocy innym.

Akcja odbędzie się w dniach 10-12 maja w punkcie Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Gdańsku przy ul. Józefa Hoene Wrońskiego 4. Krew będzie można oddawać w godzinach od 8:00 do 14:00 w poniedziałek i wtorek oraz od 8:00 do 15:00 w środę.

- Pamiętajcie proszę, że proces oddawania krwi jest absolutnie bezpieczny. RCKiK dba o przestrzeganie wszystkich zasad bezpieczeństwa i higieny - zapewniają organizatorzy.

Z uwagi na pandemiczne okoliczności prosimy o zapoznanie się z kilkoma ważnymi kwestiami:

  • pamiętajcie o maseczce, dezynfekcji rąk oraz o zachowaniu dystansu,
  • wypełniając wniosek w rejestracji koniecznie podajcie hasło ,,WAMPIRIADA”, w podziękowaniu za Wasze wsparcie i chęć dzielenia się dobrem z potrzebującymi, przygotowaliśmy dla Was ciekawe nagrody. 

W razie wątpliwości, obaw lub pytań, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z koordynatorką akcji - Vanessą Agolli pod nr. kontaktowym 608 718 454.

(P.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%