Zamknij
REKLAMA

Sopot: Mandaty na 1860 zł! Straż Miejska podsumowała świąteczny weekend

15:33, 06.04.2021 | P.S
Skomentuj
REKLAMA

Straż Miejska w Sopocie podsumowała ostatni weekend. W okresie wielkanocnym służbom miejskim pracy nie brakowało, czego dowodzą wyniki z ostatnich dni. Strażnicy interweniowali w związku ze zgłoszeniami mieszkańców, niewłaściwym parkowaniem, a także przeprowadzali kontrole miejsc uczęszczanych przez spacerowiczów pod kątem przestrzegania zasad reżimu sanitarnego. Łączna suma nałożonych mandatów okazała się o blisko tysiąc złotych wyższa niż w weekend poprzedzający święta.

Wśród miejsc kontrolowanych przez sopockich strażników miejskich znalazło się m.in. targowisko przy ul. Polnej. Działania przeprowadzano tam w piątek (dzień targowy) oraz w sobotę podczas imprezy Eko Rynek, na której lokalni wystawcy sprzedawali sopocianom zdrową żywność. W niedzielę wielkanocną kontrole objęły z kolei okolice sopockiego molo.

Przez cały ten czas funkcjonariusze przekazywali mieszkańcom Sopotu bezpłatne jednorazowe maseczki, mające ograniczyć transmisję koronawirusa i tym samym ograniczyć liczbę nowych zakażeń.

Bilans weekendu

  • W trakcie prowadzonych działań wylegitymowano 31 osób.
  • Mandaty nałożono na 23 osoby. Opiewały na łączną kwotę 1860 zł.
  • Pouczono 6 osób.
  • Założono 6 urządzeń blokujących koła.
  • Dyżurny Staży Miejskiej przyjął 21 zgłoszeń od mieszkańców Sopotu.

[ALERT]1617712604288[/ALERT]

 
 
 
 
 
 
(P.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

RafałRafał

1 1

leciała mucha z Łodzi do Zgierza po drodze patrzy Strażnicza wieża na wieży strażnik zasnął i chrapie w dole pod wieżą gapią się gapię ,Mucha strażnika ugryzła srodze strażnik podskoczył na jednej nodze, takich strażników ja jeden mam . 18:10, 06.04.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

RafałRafał

1 1

Karnowski ale masz gwardzistów 😂 18:20, 06.04.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%