Zamknij
REKLAMA

Zatrzymano 29-letniego mieszkańca Sopotu! Był poszukiwany

15:00, 10.02.2021 | P.S
Skomentuj Fot. Komenda Miejska Policji w Sopocie
REKLAMA

Policjanci z Sopotu zatrzymali 29-letniego mężczyznę. Sopocianin poszukiwany był za przestępstwo przeciwko rodzinie i opiece. Zgodnie z wyrokiem sądu najbliższe 8 miesięcy spędzi on za kratkami. Stróże prawa zatrzymali też poszukiwaną 55-latkę celem odbycia zastępczej kary pozbawienia wolności za nieuiszczoną grzywnę.

Wczoraj policjanci prewencji z Komendy Miejskiej Policji w Sopocie zatrzymali poszukiwanego 29-latka. Mieszkaniec Sopotu od kilku dni był poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia do najbliższego aresztu lub zakładu karnego, który wystawił za nim Sąd Rejonowy w Sopocie. Zgodnie z wyrokiem sądu mężczyzna ma do odbycia karę 8 miesięcy pozbawienia wolności za przestępstwo przeciwko rodzinie i opiece.

Po wykonaniu czynności 29-latek został osadzony w policyjnym areszcie. Dziś funkcjonariusze z wydziału konwojowo-ochronnego przewiozą go do aresztu śledczego celem odbycia zasądzonej kary pozbawienia wolności. 

Wczoraj sopoccy funkcjonariusze zatrzymali też kolejną osobę poszukiwaną. W wyniku legitymowania 55-letniej mieszkanki Sopotu funkcjonariusze ustalili, że jest ona poszukiwana przez Sąd Rejonowy w Sopocie celem ustalenia miejsca pobytu i odbycia 12 zastępczej kary pozbawienia wolności za nieuiszczoną grzywnę. Kobieta uiściła grzywnę wpłacając pieniądze na konto sądu i została zwolniona.

Komenda Miejska Policji w Sopocie

[ZT]7505[/ZT]

[ALERT]1612959047789[/ALERT]

(P.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%