Zamknij
REKLAMA

Sopot: Nietrzeźwy zgłosił pobicie kuzynki. Był poszukiwany listem gończym

18:36, 26.11.2020 | P.S
Skomentuj Fot. Pixabay - zdjęcie poglądowe
REKLAMA

Sopoccy policjanci zatrzymali poszukiwanego 61-latka z Gdyni. Mężczyzna mając ponad promil alkoholu zgłosił się do komendy i poinformował, że jego kuzynka została pobita. Mundurowi dotarli do mieszkanki Sopotu i nie potwierdzili zgłoszenia, a w wyniku legitymowania 61-latka ustalili, że jest on poszukiwany listem gończym. Zgodnie z wyrokiem sądu mężczyzna ma do odbycia karę 1 roku pozbawienia wolności za popełnione przestępstwo przeciwko rodzinie i opiece.

Wczoraj wieczorem do sopockiej komendy zgłosił się mężczyzna i poinformował, że jego kuzynka została pobita i nie odbiera od niego telefonu. Mieszkaniec Gdyni podał też adres w Sopocie, gdzie sporadycznie ma ona przebywać. Policjanci podeszli do sprawy bardzo poważnie i na miejsce natychmiast wysłano patrol prewencji. Chwilę później funkcjonariusze rozmawiali z kuzynką zgłaszającego i nie potwierdzili zgłoszenia.

W trakcie działań policjanci wylegitymowali też zgłaszającego i sprawdzili jego trzeźwość. Okazało się, że 61-letni mieszkaniec Gdyni poszukiwany jest listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy w Sopocie. Zgodnie z wyrokiem sądu ma on do odbycia karę 1 roku pozbawienia wolności za popełnione wcześniej przestępstwo uchylania się od obowiązku alimentacyjnego. Ponadto mężczyzna był nietrzeźwy, alkomat pokazał u niego ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu.

Zatrzymany 61-latek został osadzony w policyjnym areszcie. Dziś policjanci przewiozą go do aresztu śledczego celem odbycia zasądzonej kary pozbawienia wolności.

Komenda Miejska Policji w Sopocie

[ZT]6593[/ZT]

[ALERT]1606390602070[/ALERT]

(P.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA