Zamknij
REKLAMA

Biedronka na Kamiennym Potoku nieczynna. Kiedy zakończenie remontu?

16:47, 25.10.2020 |
Skomentuj
REKLAMA

W Biedronce przy ulicy Wejherowskiej 35 trwają prace remontowe. Market zostanie dostosowany do standardów aktualnie obowiązujących w sieci. Zostaną wydzielone m.in. nowe strefy z pieczywem, owocami i warzywami oraz kosmetykami.

O remoncie sklepu opowiedziała nam Beata Cierlińska-Niedbała, starszy menedżer sprzedaży w sieci Biedronka, odpowiedzialna m.in. za sklepy w Sopocie.

W sklepie przy ulicy Wejherowskiej 35 w Sopocie trwają prace remontowe. Ich celem będzie podniesienie komfortu zakupów oraz dostosowanie sklepu do standardów aktualnie obowiązujących w sieci Biedronka. W sklepie zostaną wydzielone nowe, wygodne strefy, np. z pieczywem, owocami i warzywami oraz kosmetykami. Zamontowane zostaną również nowe rozwiązania ekologiczne: oszczędzające energię oświetlenie LED oraz chłodnie obsługiwane gazem CO2. Oznaczone będą także moduły z artykułami promocyjnymi. Zakończenie prac modernizacyjnych zaplanowane jest pod koniec listopada br. Zapraszamy klientów do pobliskich sklepów sieci Biedronka w Sopocie przy al. Niepodległości 813-815 oraz przy al. Niepodległości 691.

W okolicy Kamiennego Potoku oraz Brodwina remontowany jest jeszcze jeden sklep. Sopocki Merkus otworzy się w pełni dla klientów na przełomie listopada i grudnia.

[ZT]6263[/ZT] 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

AA

0 0

czas najwyższy.... 15:08, 26.10.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA