Zamknij
REKLAMA

Sopot: utrudnienia w korzystaniu z autobusów. Nie kupisz biletu u kierowcy

12:03, 17.10.2020 | A.N
Skomentuj
REKLAMA

W związku z sytuacją epidemiczną sprzedaż biletów w pojazdach komunikacji miejskiej na terenie całego Trójmiasta zostaje wstrzymana. Nowe wytyczne ograniczają także liczbę osób w pojazdach.

Od soboty, 17 października br. nie tylko Sopot, ale także Gdańsk i Gdynia będą objęte czerwoną strefą. W związku z wprowadzeniem nowych rygorów sanitarnych związanych z pandemią koronawirusa, od najbliższej soboty, 17 października, wstrzymana zostaje sprzedaż biletów w pojazdach komunikacji miejskiej na terenie całego Trójmiasta, również w Sopocie.

Zachowanie dystansu społecznego jest obecnie sprawą priorytetową. Dlatego też rekomendujemy zakup biletów przez jedną z 6 dostępnych platform sprzedażowych: GoPay, jakdojade.pl, moBiLET, mPay, SkyCash i zbiletem.pl. – mówi Marcin Skwierawski, wiceprezydent Sopotu.

Jednocześnie, zgodnie z nowymi wytycznymi, ograniczona zostanie liczba miejsc dostępnych w pojazdach. Od soboty w autobusach i trolejbusach będzie to 30 proc. nominalnej liczby miejsc, przy zachowaniu co drugiego miejsca wolnego.

Żródło: Urząd Miasta Sopotu 

(A.N)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA