Zamknij
REKLAMA

Ruszyła II edycja konkursu dla branży turystycznej "Sopockie Perły". Do wygrania 5.000 zł na działania promocyjne!

09:24, 12.10.2020 | P.S
Skomentuj
REKLAMA

Rok 2020 jest wyjątkowo trudny dla wszystkich, szczególnie dla branży turystycznej. Sopocka Organizacja Turystyczna oraz Miasto Sopot nie zwalniają tempa i również w tym roku wspierają lokalnych przedsiębiorców, organizując drugą edycję konkursu dla branży turystycznej pt. „Sopockie Perły”. Do wygrania aż 5 000 zł!

„SOPOCKIE PERŁY” to konkurs skierowany do przedsiębiorców prowadzących działalność w Sopocie, w szeroko rozumianej branży turystycznej. Główny cel to wyróżnienie i nagrodzenie firm, które podejmują najciekawsze i najbardziej wartościowe inicjatywy, wpływając tym samym na kształtowanie pozytywnego wizerunku miasta w oczach turystów. Aplikacje można zgłaszać w jednej z pięciu kategorii konkursowych. Udział w konkursie to szansa na wygranie 5 000 zł. na realizację wybranego działania promocyjnego zwycięzcy.

- Liczymy, że nagroda w postaci budżetu reklamowego dla laureatów choć częściowo pomoże w trudnej sytuacji, w której aktualnie znalazła się branża turystyczna. Chcemy wyróżnić i nagrodzić codzienną, ciężką pracę przedsiębiorców z branży, których interesy bardzo ucierpiały w wyniku pandemii - mówi prezes SOT Anna Golec Mastroianni. Jesteśmy dumni, że pierwsza edycja konkursu cieszyła się dużym zainteresowaniem a liczba zgłoszeń przerosła nasze oczekiwania. Wskazuje to na zaangażowanie branży, która buduje markę Miasta Sopotu. Sukces pierwszej edycji napawa nas optymizmem na jeszcze większą liczbę zgłoszeń w drugiej edycji konkursu. Mamy nadzieję, że konkurs „Sopockie Perły” na stałe wpisze się w turystyczne życie miasta – dodaje prezes Sopockiej Organizacji Turystycznej.

Kapituła Konkursowa, w skład której wchodzą: Prezydent Miasta Sopotu, Przewodniczący Komisji Turystyki i Uzdrowiska Rady Miasta Sopotu, Prezes Pomorskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej, Prezes Sopockiej Organizacji Turystycznej, Wiceprezes Sopockiej Organizacji Turystycznej oraz eksperci tematyczni w poszczególnych kategoriach konkursowych, wyłoni 5 zwycięzców,po jedynym w każdej kategorii:

  • Pro eko – za działania nastawione na ochronę środowiska
  • Wydarzenie – za najlepsze sopockie wydarzenie sezonu
  • Kulinaria – za najciekawszą, najbardziej regionalną ofertę kulinarną
  • Debiut – za sukces działalności rozpoczętej w Sopocie w 2020 r.
  • Pobyt – za najciekawszą, najbardziej jakościową i kompleksową ofertę noclegową w Sopocie

Ogłoszenie wyników konkursu planowane jest na 3 grudnia br.

Regulamin konkursu, formularz zgłoszeniowy, a także adres biura konkursowego można znaleźć na stronie organizatora.

(P.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA