Zamknij
REKLAMA

Co trapi byłego premiera? D. Tusk po spotkaniu z szefową młodzieżówki EPL

16:30, 16.09.2020 | P.S
Skomentuj @donaldtuskEPP / Twitter
REKLAMA

Donald Tusk, przewodniczący Europejskiej Partii Ludowej, spotkał się szefową młodzieżówki własnego ugrupowania. Moment ten został uwieczniony na fotografii i szybko spotkał się z zainteresowaniem mediów. Polityk opublikował zdjęcie na swoim koncie na Twitterze we wtorek, 15 września. "(...) jak twierdzą internauci – wygląda dużo starzej niż zwykle" - podaje TVP, odnosząc się do zdjęcia 63-letniego polityka.

Jak dowiadujemy się z wpisu zamieszczonego w mediach społecznościowych, rozmowa z Lidią Pereirą dotyczyła pandemii koronawirusa oraz obecnej sytuacji na Białorusi. Internauci skoncentrowali się jednak nie tyle na samym spotkaniu, co na załączonej fotografii. Zdjęcie przedstawia byłego premiera tak jakby ten był czymś wyraźnie zmęczony lub zaniepokojony.

Okazji do skomentowania tej sytuacji nie przepuściły prawicowe media. Zdjęcie stało się przedmiotem zainteresowania dziennikarzy TVP oraz portalu wpolityce.pl. Złośliwe uwagi, przywoływane hejterskie komentarze internautów i insynuacje jakoby stan byłego premiera miał związek z prowadzoną przez CBA sprawą Sławomira S. stały materiałem dla artykułów poświęconych wczorajszej fotografii.

Nikt z komentujących nie zwrócił jednak uwagi na to, że powód złej kondycji polityka mógł być znacznie bardziej prozaiczny. Może tym razem szefowi EPL-u po prostu... zabrakło hulajnogi?

(P.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA