Zamknij
REKLAMA

Sopot: 19-latek wybił pałką teleskopową szyby w aucie. Samochód należał do rodziny jego znajomej

19:30, 31.07.2020 | P.S
Skomentuj Fot. Komenda Miejska Policji w Sopocie
REKLAMA

Kryminalni zatrzymali 19-latka z Sopotu, który zniszczył samochód należący do rodziny jego znajomej. Sprawca wybił pałką teleskopową szyby w aucie, ponadto uszkodził powłokę lakierniczą i jedno z lusterek. W trakcie zatrzymania policjanci zabezpieczyli też w jego mieszkaniu woreczek strunowy z zawartością amfetaminy. Dziś sprawca usłyszał zarzuty za popełnione przestępstwa, za co grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Kilka dni temu sopoccy policjanci zostali powiadomieni o uszkodzeniu auta zaparkowanego w Sopocie. Wyjaśniając okoliczności zdarzenia śledczy ustalili, że sprawca wybił pięć szyb w aucie oraz uszkodził lusterko i powłokę lakierniczą samochodu. Pokrzywdzona wyceniła straty na blisko 3 tys. zł.

W sprawę od początku włączyli się sopoccy kryminalni. W wyniku prowadzonych działań funkcjonariusze bardzo szybko ustalili, kto stoi za tym przestępstwem i w minioną środę w mieszkaniu zatrzymali 19-latka podejrzanego o ten czyn. Sprawca jest znany policjantom, w przeszłości był już notowany za posiadanie narkotyków, dlatego podczas zatrzymania policjanci bardzo dokładnie przeszukali pokój 19-latka i w szufladzie znaleźli schowany woreczek z zawartością amfetaminy. Znaleziony towar został zabezpieczony i trafił do dalszych badań, a zatrzymany sopocianin został osadzony w policyjnym areszcie.

Dziś na podstawie zebranych dowodów podejrzany 19-latek usłyszał zarzuty uszkodzenia samochodu i posiadania amfetaminy, do których przyznał się. Za uszkodzenie mienia grozi do 5 lat pozbawienia wolności. Posiadanie narkotyków zagrożone jest karą do 3 lat więzienia.

Komenda Miejska Policji w Sopocie

 

(P.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

ZZ

0 0

Ameba intelektualna. 14:52, 04.08.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA