Zamknij
REKLAMA

Sopot: Dwa zgony podczas jednej nocy. Przyczyny śmierci nieznane - ciała przewiezione na sekcję

10:07, 28.07.2020 | J.F
Skomentuj
REKLAMA

Rzecznik Policji w Sopocie, poinformował, że w nocy z soboty na niedzielę policjanci pod nadzorem prokuratora prowadzili czynności na ul. Pułaskiego i Grunwaldzkiej, gdzie doszło do zgonu dwóch mężczyzn.

Akcja ratunkowa na ul. Pułaskiego 

Około godz. 3.00 nad ranem dyżurny sopockiej komendy, po tym jak otrzymał zgłoszenie o leżącym mężczyźnie na ul. Pułaskiego, na miejsce natychmiast skierował patrol prewencji. Gdy policjanci przyjechali na miejsce była tam już załoga karetki pogotowia, która prowadziła akcję ratunkową. Pomimo prowadzonej reanimacji mężczyzny nie udało się uratować i lekarz stwierdził jego zgon. Na miejscu policjanci pod nadzorem prokuratora i przy udziale biegłego lekarza medycyny sądowej przeprowadzili czynności, w tym m.in. oględziny zwłok oraz miejsca zdarzenia. Policjanci rozpytywali też osoby i ustalali świadków zdarzenia. Wstępnie wykluczono działanie osób trzecich w tym zdarzeniu. Na polecenie prokuratora ciało 65-letniego mężczyzny zostało przewiezione na sekcję, by ustalić dokładną przyczynę śmierci. Czynności cały czas trwają i policjanci pod nadzorem prokuratury szczegółowo wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Bezdomny 50-latek

Około godz. 5.30 funkcjonariusze zostali wezwani na ul. Grunwaldzką, gdzie według zgłoszenia na chodniku leżał mężczyzna i nie oddychał. Po przyjeździe na miejsce policjanci zastali załogę karetki pogotowia. Lekarz stwierdził zgon mężczyzny. Policjanci wspólnie z prokuratorem i przy udziale biegłego lekarza medycyny sądowej przeprowadzili czynności. Wstępnie wykluczono działanie osób trzecich. Funkcjonariusze ustalili, że zmarłym jest 50-latek bez stałego miejsca zamieszkania. Na polecenie prokuratora ciało mężczyzny zostało przewiezione na sekcję zwłok. Czynności w tej sprawie cały czas trwają i policjanci pod nadzorem prokuratury szczegółowo wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

inf. KM Policji w Sopocie

(J.F)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (5)

sopociaksopociak

5 1

co tu sie wyprawia, narkotyki, pijani, oszusci, zgodny...to brazylia jakas ? :( 19:40, 28.07.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Sopociak Sopociak

2 0

z całej Polski pchają sie do Sopotu w okresie letnim - więc takie sytuację są i będą , 06:45, 29.07.2020


CovidCovid

1 1

Czy byli nosicielami coronowirusa ... 12:35, 29.07.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

111111

0 0

Co za przygłup klika w emotke z uśmiechem ??? 14:54, 04.08.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

VV

0 0

Życie... 14:55, 04.08.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA