Zamknij
REKLAMA

"Uwolnijmy Andrzeja i Rafała od naszych sporów i emocji" - Tusk pisze do Kaczyńskiego

16:32, 05.07.2020 | Emil Bogumił
Skomentuj Fot. Platforma Obywatelska RP / CC BY-SA (https://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0)/AargambitAutor: Reporter Dziennika Internetowego http://lublin.com.pl (wydawca: AAR Gambit) / CC BY-SA (https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0)
REKLAMA

Kampania wyborcza weszła na decydujący etap. Już za tydzień odbędzie się II tura wyborów prezydenckich. Na ostatniej prostej kandydatów wspiera wiele środowisk i osób zajmujących eksponowane stanowiska. Nietypowego twitta, z przymrużeniem oka, wysłał Donald Tusk. Zaproponował w nim spacer... Jarosławowi Kaczyńskiemu.

"Chodźmy Jarosławie na długi wspólny spacer, pogadamy o dawnych czasach" - rozpoczął twitta Donald Tusk, obecny przewodniczący Europejskiej Partii Ludowej.

Wpis nie spodobał się zwolennikom obozu rządzącego. Przypomnieli, że Donald Tusk spacerował po molo z Władimirem Putinem. W komentarzach oskarżano go oraz Rafała Trzaskowskiego o sprzyjanie niemieckim interesom. 

Według sondaży, w drugiej turze wyborów prezydenckich czeka nas wyrównana walka. W najnowszym badaniu, przygotowanym przez IBRiS dla WP.PL, Rafał Trzaskowski wygrywa z Andrzejem Dudą 47,2% vs. 45,9%. 6,9% respondentów nie wskazało na kogo odda głos. Udział w głosowaniu zapowiedziało 65,4% badanych.

(Emil Bogumił)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA