Zamknij
REKLAMA

Sopoccy policjanci robią pompki na molo. Akcja charytatywna #GaszynChallenge [WIDEO]

10:25, 27.06.2020 | A.N
Skomentuj
REKLAMA

Sopoccy policjanci włączyli się do akcji charytatywnej #GaszynChallenge. Funkcjonariusze pompowali dla 18-miesięcznej Antoniny Popławskiej z Gdyni, która cierpi na SMA. Tosia prowadzi dramatyczny wyścig z czasem i potrzebuje bardzo drogich leków.

Dzięki akcji, która została zainicjowana przez strażaków ochotników z Gaszyna, dzieci chorujące na SMA mają szansę na leczenie. Do niesienia pomocy 18-miesięcznej Tosi z Gdyni włączyli się również policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Sopocie, którzy dziś pompowali na sopockim molo. Z chwilą podjęcia wyzwania mundurowi rozpoczęli również zbiórkę środków pieniężnych.

Zasady wyzwania są bardzo proste. Nominowane osoby lub przedstawiciele nominowanych instytucji wykonują 10 pompek bądź 10 przysiadów. Następnie wpłacają minimum 5 zł na rzecz chorych dzieci cierpiących na SMA lub w łatwiejszej wersji minimum 10 zł.

Każdy, kto ukończy wyzwanie, nominuje kolejne osoby lub instytucje, które muszą jak najszybciej podjąć rękawice. Dziś zadanie zostało wykonane przez sopockich policjantów, a mł. insp. Michał Biedrawa - I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Sopocie nominował do wyzwania Sopockie WOPR i Urząd Miasta Sopotu.

Tosia prowadzi dramatyczny wyścig z czasem i potrzebuje bardzo drogich leków. Zbiórka dla dziewczynki prowadzona jest na: https://www.siepomaga.pl/gaszynchallengetosia

Inf. KMP Sopot

(A.N)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA