Zamknij
REKLAMA

Sopot: Zatrzymano poszukiwanego 26-latka z Krakowa. Był notowany za kradzieże, rozboje i włamania

19:00, 22.05.2020 | P.S
Skomentuj
Fot. Komenda Miejska Policji w Sopocie
REKLAMA

Policjanci z Sopotu na jednym z parkingów zauważyli mężczyznę, który nerwowo zachowywał się i wyglądało tak, jakby wspólnie ze znajomymi próbował oddalić się z miejsca i zniknąć z oczu policjantom. Okazało się, że jest on poszukiwany i od razu został zatrzymany. To nie był jednak koniec problemów 26-latka z Krakowa. Mężczyzna posiadał przy sobie narkotyki.

Sopoccy policjanci na jednym z parkingów Dolnego Sopotu zauważyli trzech mężczyzn. Jeden z nich wyraźnie zaczął się denerwować na ich widok i wyglądało tak, jakby wspólnie ze znajomymi próbował oddalić się z miejsca i zniknąć z oczu policjantom. Funkcjonariusze wylegitymowali całą trójkę. 

W trakcie kontroli okazało się, że zdenerwowany 26-latek był poszukiwany przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Podgórza w Krakowie celem ustalenia miejsca pobytu oraz odbycia kary pozbawienia wolności, od której mógł się wykupić wpłacając zasądzoną kwotę grzywny na konto sądu. 26-latek oświadczył mundurowym, że nie ma pieniędzy.

To nie był jednak koniec problemów mężczyzny. Okazało się, że przy sobie miał narkotyki, które policjanci zabezpieczyli. Podejrzany, który w przeszłości był już notowany za kradzieże, rozboje czy włamanie, został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Na podstawie zebranych dowodów wczoraj usłyszał zarzut posiadania środków odurzających w postaci marihuany. Następnie został przewieziony do aresztu śledczego celem odbycia kary pozbawienia wolności.

Przypominamy, że w świetle ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii za posiadanie narkotyków grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Komenda Miejska Policji w Sopocie

(P.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz