Zamknij
REKLAMA

"To jest ku*widołek, nie żadna Zatoka Sztuki". Kolejny zwiastun dokumentu Latkowskiego [WIDEO]

17:51, 17.05.2020 | A.N
Skomentuj
TVP zwiastun
REKLAMA

TVP Info wyemitowało kolejny, tym razem dłuższy, zwiastun filmu dokumentalnego Sylwestra Latkowskiego „Nic się nie stało”. Produkcja ma opowiadać o pedofilii w środowisku celebrytów. Głównym tłem wydarzeń mają być sytuacje przedstawione w dwóch, nieistniejących już lokalach - Zatoce Sztuki i Dream Clubie.

Pierwsze informacje o tym, że Telewizja Polska przygotowuje produkcję "Nic się nie stało" pojawiły się na początku grudnia. O zbliżającej się premierze informował również Jacek Kurski, za pośrednictwem konta na Twitterze. Początkowo, nie było wiadomo, kiedy produkcja ujrzy światło dzienne. Według planów pierwsza emisja miała nastąpić na przełomie stycznia i lutego. Przesunięto ją na koniec marca. Najprawdopodobniej miało to związek z planowanym przez braci Sekielskich wypuszczeniem "Zabawy w chowanego" – nowym dokumentem na temat pedofilii w Kościele. Ostatecznie, po emisji filmu Sekielskich, 16 maja na antenie TVP Info ukazał się zwiastun "Nic się nie stało".

W zwiastunie znalazły się m.in. wypowiedzi rodziny Anaid, 14-latki, która pięć lat temu popełniła samobójstwo. Wtedy też, głośniej zrobiło się o opisywanych lokalach. W materiale wykorzystano również wypowiedzi Prezydenta Miasta Sopotu, w których krytycznie wypowiada się o prezentowanych lokalach. 

W zwiastunie znajdują się informacje o tym, że stałymi bywalcami Zatoki Sztuki byli celebryci, m.in. Kuba Wojewódzki, Andrzej Chyra oraz Adam Darski. Wypowiada się w nim również Marcin Turczyński, którego łączy się z Krystianem W. Jest on szerzej znany jako Krzystek, któremu postawiono zarzuty w kilku sprawach, m.in. gwałtu. Sam Turczyński, założyciel Dream Clubu, odcina się od oskarżeń.

Zwiastun nie przybliża daty emisji filmu. Zaznacza jednak, że odbędzie się ona wkrótce na antenie TVP.

(A.N)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

przeciagajaprzeciagaja

10 12

czekali z premiera do filmu sekielskich...czy to cios za cios ?? czekam na premiere 21:18, 17.05.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz