Zamknij

Prace drogowe trwają - utrudnienia w ruchu

14:58, 13.09.2018 | E.P
REKLAMA
Skomentuj

Zarząd Dróg i Zieleni w Sopocie informuje, że od 12 do 18 września 2018 r. planowane są prace mogące powodować utrudnienia w ruchu drogowym.

1. Kontynuowane będą prace związane z rewitalizacją skarpy sopockiej w ciągu ulicy Sobieskiego. W związku z prowadzonymi pracami na ul. Sobieskiego na odcinku od ul. Chopina do ul. 3 Maja będzie obowiązywał ruch jednokierunkowy w kierunku ul. 3 Maja. Na czas rozładunku materiałów -  możliwe chwilowe wstrzymania ruchu.

2. Kontynuowane będą prace w rejonie skrzyżowania ulic Wejherowska – Obodrzyców oraz Wejherowska – Kraszewskiego polegające na budowie dwóch rond. Wprowadzona została następująca organizacja ruchu:

- jeden kierunek ruchu na ul. Obodrzyców: od Łużyckiej do Wejherowskiej (dojazd do Brodwina przez: Malczewskiego (preferowany) lub przez Wejherowska/Małopolska/Łużycka),

-  jeden kierunek na ul. Wejherowskiej (od targowiska do Małopolskiej - wyjazd z Wejherowskiej od Mazowieckiej: przez Małopolską i Łużycką dalej Obodrzyców/Wejherowska do  Niepodległości).

Dodatkowo nadal obowiązywać będzie jeden kierunek ruchu na ul. Wejherowskiej od Al. Niepodległości do skrzyżowania z ul. Kraszewskiego. W związku z powyższą zmianą dojazd w kierunku Gdyni z ul. Wejherowskiej oraz ulic sąsiednich możliwy jest jedynie przez Al. Niepodległości, a następnie zawrotką na skrzyżowaniu z ul. Malczewskiego.

3. Kontynuowane będzie całkowite zamknięcie ul. Słowackiego na odcinku od skrzyżowania z ul. Wyspiańskiego do skrzyżowania z ul. Reja. Objazd do ul. Reja od strony ul. Słowackiego ul. Wyspiańskiego. Powyższe związane jest z przebudową ul. Słowackiego.

4. Planowane są prace polegające na remoncie ubytków w nawierzchni jezdni ul. Okrężnej. Prace prowadzone będą przy jednostronnym zwężeniu jezdni.

5. Planowane są prace związane z remontem schodów łączących ul. Tatrzańską ( na wysokości posesji nr 4) z ul. Obodrzyców (na wysokości skrzyżowania z ul. Łużycką). W związku z prowadzonymi pracami nie będzie możliwości przejścia ww. schodami.

6. Nadal będzie obowiązywać całkowite zamknięcie ul. Powstańców Warszawy na odcinku jednokierunkowym na wysokości skrzyżowania z ul. Budzysza. Powyższe podyktowane jest przebudową układu drogowego i miejskiego systemu odprowadzania wód opadowych. Na czas robót dojazd do Al. Niepodległości zostanie zapewniony objazdem przez ul. Goyki. Przewidywany czas zamknięcia do 14 września. Ze względu na powyższe prace w ciągu ul. Haffnera (na wysokości skrzyżowania z ul. Powstańców Warszawy) wprowadzony został zakaz wjazdu autobusów.

 

(E.P)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© esopot.pl | Prawa zastrzeżone