Zamknij
REKLAMA

Wielki przemarsz Fundacji Trzeba Marzyć

21:50, 10.09.2018 | Ewa Podlasińska
REKLAMA
Skomentuj

W najbliższą niedzielę odbędzie się piąta już edycja charytatywnego marszu Fundacji Trzeba Marzyć „Piaskiem w raka – Od mola do mola”, której nadrzędnym celem jest zebranie pieniędzy na spełnienie marzeń ciężko chorych dzieci, podopiecznych Fundacji. Fundacja promuje jednocześnie zdrowy i aktywny tryb życia oraz spędzanie czasu w gronie rodziny i znajomych na świeżym powietrzu.

Marsz rozpocznie się 16 września w niedzielę nieopodal gdyńskiego mola w Orłowie i plażą wdłuż brzegu będzie zmierzać do mety w okolicach molo w Gdańsku Brzeźnie. Organizatorzy nie przewidują pomiaru czasu, więc uczestnictwo możliwe jest dla osób na każdym poziomie zaawansowania. Zapraszamy zarówno osoby o dobrej kondycji, uprawiające na co dzień nordic walking, jak również tych, którzy spacerują okazjonalnie. Dotyczy to również rodziców z dziećmi w każdym wieku.

Udział w marszu wymaga rejestracji oraz opłacenia cegiełki w wysokości 10 złotych (w przedsprzedaży) lub 15 złotych (w dniu imprezy). Uczestnicy otrzymają numer startowy, a na mecie - pamiątkową opaskę.

Rejestracja możliwa jest poprzez formularz http://-https://elektronicznezapisy.pl/event/2038/strona.html

Całość kwot zebranych z rejestracji przeznaczona zostanie na spełnianie marzeń ciężko chorych dzieci, podopiecznych Fundacji Trzeba Marzyć.

 

(Ewa Podlasińska)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© esopot.pl | Prawa zastrzeżone