Zamknij

Uwaga kierowcy: akcja policyjna bezpieczny weekend!

13:50, 30.08.2018 | J.F
REKLAMA
Skomentuj

Od piątku przez trzy kolejne dni sopoccy policjanci przeprowadzą działania „Bezpieczny Weekend – Ostatni Weekend Wakacji”

Głównym celem działań „Bezpieczny Weekend – Ostatni Weekend Wakacji” jest m.in. zapewnienie bezpieczeństwa i porządku w ruchu drogowym,  ograniczenie tragicznych następstw zdarzeń drogowych oraz ułatwianie ruchu pojazdów na głównych ciągach komunikacyjnych i trasach wylotowych z miasta. Podczas prowadzonej akcji funkcjonariusze dbać będą o bezpieczeństwo nie tylko mieszkańców, ale także turystów i kierujących przejeżdżających przez nasze miasto. Kierowcy popełniający wykroczenia, które są najczęstszą przyczyną zdarzeń drogowych, nie mogą liczyć na pobłażliwość funkcjonariuszy.

Zatrzymany do kontroli kierowca zostanie przebadany na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. W przypadku podejrzenia, że kierujący znajduje się pod wpływem narkotyków, zostaną przeprowadzone dodatkowe testy. Policjanci sprawdzać będą też stan techniczny pojazdów i sposób przewożenia dzieci.

 

[ALERT]1533555362018[/ALERT]
(J.F)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© esopot.pl | Prawa zastrzeżone