Zamknij
REKLAMA

Dzień Kota w Sopotkowie. Zaplanowano liczne atrakcje dla miłośników czworonogów

11:26, 10.02.2020 | P.S
REKLAMA
Skomentuj

Moc atrakcji czeka na nas w najbliższy weekend w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt Sopotkowo przy ul. Malczewskiego 38 w Sopocie. Sopockie schronisko organizuje w tym czasie Dzień Kota. Wydarzenie potrwa cały weekend w godzinach 10:00-16:00. Zapowiada się edukacyjnie i rozrywkowo.

Na odwiedzających będzie czekać behawiorystka Dorota Bełdycka, zoopsycholog, która wprowadzi uczestników w tajemnice kociej natury i odpowie na wszystkie pytania z kategorii: przestrzeń, karma, zabawa. Z osobami, które adoptowały podopiecznych Sopotkowa będzie można porozmawiać o ich doświadczeniach, a ze specjalistami z Trójmiejskiej Kliniki Weterynaryjnej o pracy przy chorych zwierzakach.

W planie wolontariusze schroniska przewidują warsztaty, na których można będzie samodzielnie stworzyć zabawki dla kotów. Odbędą się one w niedzielę w godzinach 14:40-16:00. Dla odwiedzających schronisko wraz z Urzędem Miasta przygotowało ciekawy rarytas: w zamian za datek na rzecz opieki nad zwierzętami będzie możliwość zabrania do domu… oryginalnych tablic z nazwami ulic Sopotu. I najważniejsze: w trakcie wydarzenia wolontariusze oprowadzą gości po miejscu, od którego wszystko się zaczyna - czyli kociarni, której blisko 40 mieszkańców każdego dnia czeka na uśmiech losu i zasłużony dobry dom.

Szczegółowy program wydarzenia można znaleźć na profilu facebookowym schroniska:

[ZT]3805[/ZT]

(P.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© esopot.pl | Prawa zastrzeżone