Zamknij
REKLAMA

Ścigany listem gończym 42-latek już za kratkami. Sopocianin wyłudzał kredyty i fałszował dokumenty

09:00, 06.02.2020 | P.S
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Komenda Miejska Policji w Sopocie

Kryminalni z Sopotu zatrzymali poszukiwanego 42-latka, który wspólnie z innymi osobami uczestniczył w wyłudzaniu wysokich kredytów. Działając w celu osiągnięcia korzyści majątkowej udzielał on pomocy co do sposobu fałszowania dokumentów i przekazania ich jako autentyczne przy wyłudzaniu kredytów. Ścigany listem gończym mężczyzna został zatrzymany po kilkumiesięcznych poszukiwaniach. 42-latek trafił już do aresztu, gdzie spędzi najbliższe 2,5 roku pozbawienia wolności.

3 lutego br. sopoccy kryminalni w wyniku prowadzonych działań w jednej z miejscowości pod Gdańskiem zatrzymali ściganego listem gończym 42-letniego mieszkańca Sopotu. Od kilku miesięcy mężczyzna poszukiwany był przez Sąd Rejonowy Gdańsk-Południe w Gdańsku celem doprowadzenia do najbliższego aresztu śledczego lub zakładu karnego. Zgodnie z decyzją sądu ma on do odbycia karę 2,5 roku pozbawienia wolności za oszustwa przy wyłudzaniu wysokich kredytów. Działając w celu osiągnięcia korzyści majątkowej udzielał on pomocy co do sposobu fałszowania dokumentów i przekazania ich jako autentyczne przy wyłudzaniu kredytów.

Zaraz po zatrzymaniu policjanci przewieźli poszukiwanego 42-latka do sopockiej komendy. Po wykonaniu funkcjonariusze z wydziału konwojowo-ochronnego przewieźli go do aresztu śledczego celem odbycia zasądzonej przez sąd rejonowy kary pozbawienia wolności.

Komenda Miejska Policji w Sopocie

(P.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© esopot.pl | Prawa zastrzeżone