Zamknij
REKLAMA

Nowa produkcja Polsatu będzie realizowana w Sopocie. Wkrótce ruszą zdjęcia do "Miłości na Marsie"

14:30, 30.12.2019 | P.S
Skomentuj
REKLAMA

Jak poinformowało Radio Gdańsk, w styczniu 2020 r. rozpoczną się zdjęcia do nowego filmu Polsatu "Miłości na Marsie". Część ujęć tego kinowego widowiska będzie realizowana na terenie Sopotu. Oznacza to, że już za kilka dni na ulicach naszego miasta będziemy mogli zobaczyć takie gwiazdy jak Małgorzata Kożuchowska czy Tomasz Karolak.

"Miłości na Marsie" będą kolejną komedią romantyczną, w której będziemy mogli zobaczyć popularnych aktorów znanych z wielu podobnych produkcji. Sceny będą nagrywane w takich lokalizacjach jak m.in. przystań rybacka, plaża, molo, dworzec czy znana z filmu "Medium" Willa Bergera. Istotnym miejscem akcji będzie również Sopockie Miasteczko Noworoczne.

Według zapewnień Patrycji Tuchanowskiej, urzędniczki z sopockiego magistratu, osoby, które w czasie realizowania zdjęć znajdą się na terenie jarmarku noworocznego, mają szansę zobaczyć się na kinowym ekranie w towarzystwie zatrudnionych statystów.

Za produkcję filmu będzie odpowiadał Polsat, który zrealizuje swoje przedsięwzięcie we współpracy z wytwórnią Akson Studio. Reżyserię powierzono Michałowi Rogalskiemu ("Samo życie", "O mnie się nie martw", "Czas honoru").

Produkcja trafi na ekrany kin jeszcze przed Bożym Narodzeniem przyszłego roku.

[ZT]2795[/ZT]

Źródło:

  • Piotr Puchalski, Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak z Sopotem w tle. W styczniu ruszają zdjęcia do "Miłości na Marsie", online: radiogdansk.pl/kultura-i-rozrywka/item/104105-malgorzata-kozuchowska-i-tomasz-karolak-z-sopotem-w-tle-w-styczniu-ruszaja-zdjecia-do-milosci-na-marsie [dostęp: 30.12.2019].
(P.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA