Zamknij
REKLAMA

Nie tylko adopcja - wesprzyj Sopotkowo, kupując kalendarz

15:32, 07.12.2019 | A.N
Skomentuj Fot. Anna Nagel
REKLAMA

Rzędy krat i smutne oczy wypatrujące miłości. Oprócz adopcji, możecie umilić im życie także na inne sposoby. Już 8 grudnia będziecie mogli wesprzeć sopockie schronisko podczas piątej edycji Sopotkowych Kalendarzy. 

W najbliższą niedziele wszyscy miłośnicy zwierząt zmierzają do 3 Sióstr! To właśnie tam w godzinach od 11 do 15 premierę będą miały Sopotkowe Kalendarze. Na miejscu odbędą się licytacje, loteria fantowa, a także zbiórka karmy dla podopiecznych schroniska. 

Kalendarze na rok 2020 będziecie mogli nabyć za 40 zł. Jak co roku, do wyboru otrzymacie dwie wersje: dla miłośników psów i dla sympatyków kotów. W tym pierwszym znajdziecie sportowców, takich jak: Anna Suszyńska, Angelika Cichocka, koszykarze Trefl Sopot, rugbiści Ogniwo Sopot, hokeiści LOTOS PKH Gdańsk oraz futboliści Białe Lwy Gdańsk. Będziecie mogli zobaczyć m.in. sesję, której tematem przewodnim były psy w motosporcie. Schronisko odwiedzili kierowcy rajdowi Maciej Liszka oraz Stanisław Dyjak. Drugą wersję kalendarza otrzymacie za tę samą kwotę, jednak znajdziemy w nim jedynie zwierzęta. W schronisku przebywa wiele niezsocjalizowanych kotów, a praca przy zdjęciach mogłaby narazić je na niepotrzebny stres. 

Fot. Sopotkowo

Podczas promocji w 3 Siostrach będzie można wesprzeć nie tylko zwierzęta. Sopotkowo ogłosiło zbiórkę pieniądzy dla Pana Andrzeja Jachacego. Mężczyzna był związany z sopockim schroniskiem przez 25 lat, a teraz walczy z rakiem jelita grubego. Rodzina zbiera na pokrycie kosztów rekonwalescencji po operacji, specjalistyczne konsultacje lekarskie, odpowiednią suplementację i dietę, a także leki wspomagające i łagodzące skutki chemioterapii. Pomóc możecie też tutaj

Prace nad kalendarzem trwały od października 2019 roku, a zdjęcia do niego wykonał Jacek Stańczak. Zeszłoroczna premiera okazała się sukcesem. Z datków za kalendarze i gadżety zebrano 5085 złotych. 

(A.N)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz