Zamknij
REKLAMA

Sopocka "Dziewiątka" kończy 40 lat - uroczysty jubileusz i spotkanie absolwentów

20:00, 07.11.2019 | P.S
Skomentuj
REKLAMA

Szkoła Podstawowa nr 9 w Sopocie zaprasza na jubileusz swojego 40-lecia. "To bardzo ważne wydarzenie w naszym kalendarzu, dlatego chcielibyśmy cieszyć się i celebrować ten dzień, w gronie tych, którzy w murach naszej szkoły spędzili cudowny czas" - informuje grono pedagogiczne. O godzinie 10.00 rozpocznie się oficjalna, uroczysta część spotkania. Po jej zakończeniu przewidziano czas na integrację. Dawni koledzy i koleżanki ze szkolnych ławek wspólnie będą wspominali czas spędzony w sopockiej Dziewiątce.

Dla absolwentów Szkoły Podstawowej nr 9 w Sopocie to będą wyjątkowe chwile. Byli uczniowie znów odwiedzą mury swojej dawnej szkoły przy ul. Oskara Kolberga 15. Dla wielu z nich to będzie okazja do tego, by po raz pierwszy od wielu lat zobaczyć swoich przyjaciół z młodości.

- Gwarantujemy, że wrócą piękne wspomnienia i nie zabraknie wzruszeń! - zapewniają organizatorzy.

O wyjątkowym rysie sopockiej placówki oświatowej świadczy niewątpliwie jej przywiązanie do tradycji. Od wielu lat szkoła utrzymuje współpracę z kombatantami, organizuje wieczornice patriotyczne z okazji Święta Niepodległości, Świąt Bożego Narodzenia i Wielkanocy. Jej przedstawiciele reprezentują szkołę na uroczystościach patriotycznych, współpracują ze stowarzyszeniami i udzielają się w ramach sopockich akcji charytatywnych.

Spotkanie po 40 latach dla byłych uczniów będzie idealną okazją do tego, aby zobaczyć, jak szkoła zmieniła się przez cały czas swojego istnienia. 

[ZT]3219[/ZT]

(P.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz