Zamknij
REKLAMA

Zeszłoroczny rekord pobity - Ile osób odwiedziło Molo w Sopocie?

15:17, 08.10.2019 | J.F
REKLAMA
Skomentuj

W niedzielę, 29 września zakończyła się sprzedaż biletów na molo w Sopocie. Łączna ilość płatnych wejść w sezonie letnim to 1.174.361 czyli o prawie 5% więcej niż w zeszłym (także rekordowym) roku. Jest to zatem nowy najlepszy wynik sezonowej frekwencji na obiekcie.

Przez ostatnie cztery sezony letnie ilość płatnych wejść na molo przekraczała milion i regułą stało się iż każdy kolejny, był lepszy od poprzedniego. Wyjątkiem był rok 2017 – wówczas bardzo deszczowy wrzesień przyczynił się do pogorszenia statystyk.

W tym sezonie tradycji stało się jednak za dość i mamy nowy rekord. Co więcej, trzy kolejne miesiące (od czerwca do sierpnia) zanotowały najlepsze wyniki w całej dekadzie i nawet wrzesień, który ponownie nie rozpieszczał nas pogodą, okazał się gorszy tylko od najlepszego w tej dekadzie - zeszłorocznego.

https://www.facebook.com/molowsopocie/

Można więc powiedzieć, że Molo podtrzymuje swój status największej atrakcji sopockiego kurortu. Z pewnością sprzyja temu także bogata oferta rozrywkowa: od wydarzeń kulturalnych (Kino Letnie, Sopot Molo Jazz Festival, spektakle Mololo i Baltic Souvenir, koncerty w muszli) przez wydarzenia na placu (Cepeliada, Festyn Integracyjny Organizacji Pozarządowych) do imprez sportowych (Sopot Match Race, Regaty Reklamy).

 

[ZT]1501[/ZT]

W zeszłym tygodniu rozpoczęliśmy przygotowania do sezonu zimowego - zostały m.in. zdemontowane dolne pokłady, aby uniknąć zniszczeń podczas jesiennych sztormów. Po Święcie Niepodległości zaczniemy po raz kolejny montaż sztucznego lodowiska na Skwerze Kuracyjnym - jedynego w Polsce z widokiem na morze.

Do 24 kwietnia 2020 roku wstęp na pomost spacerowy jest bezpłatny. Niezmiennie apelujemy, aby zachować szczególną ostrożność, gdyż z uwagi na trudne warunki atmosferyczne (opady, niskie temperatury, porywisty wiatr) drewniany pokład może być bardzo śliski!

Marcin Kulwas - Dyrektor - Kąpielisko Morskie Sopot

 

[ZT]1164[/ZT]

Polecane : Gdzie na Sylwestra w Sopocie 2019 2020

(J.F)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© esopot.pl | Prawa zastrzeżone