Zamknij
REKLAMA

Nie płacąc przeszedł linię kas. Zaskoczony widokiem policjantów - Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności

12:47, 20.09.2019 | J.F
REKLAMA
Skomentuj

Pod koniec sierpnia policjanci z komendy miejskiej zostali powiadomieni o kradzieży perfum w jednej z sopockich drogerii. Jak ustalili funkcjonariusze, mężczyzna wykorzystując nieuwagę pracowników zabrał z regału dwa markowe perfumy o wartości blisko 600 złotych, a następnie nie płacąc za nie minął linię kas.

Zajmujący się sprawą kryminalni ustalili, że sprawcą tego przestępstwa jest 42-latek bez stałego miejsca zamieszkania i natychmiast rozpoczęli jego poszukiwania. Efektem ich działań było zatrzymanie w minioną środę na jednej z ulic Sopotu poszukiwanego mężczyzny. 42-latek był zaskoczony widokiem policjantów. W rozmowie przyznał się do kradzieży perfum i tłumaczył, że skradziony łup sprzedał napotkanej osobie za 150 złotych. Zaraz po zatrzymaniu sprawca został osadzony w policyjnym areszcie.

Na podstawie zebranych dowodów policjanci przedstawili mężczyźnie zarzut kradzieży, do którego przyznał się. Chce też dobrowolnie poddać się karze.

Przestępstwo kradzieży zagrożone jest karą do nawet 5 lat pozbawienia wolności.

 

(J.F)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© esopot.pl | Prawa zastrzeżone