Zamknij
REKLAMA

Uczniowie z Sopotu mają okazję poznać mistrzów! Ogniwo z wizytą w szkołach

06:30, 12.09.2019 | P.S
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Ogniwo Sopot - Facebook

Sopocki klub rugby Ogniwo Sopot zainicjował projekt Spotkanie z Mistrzami. Zgodnie z jego założeniami zawodnicy z drużyny Ogniwa spotykają się z uczniami, aby podzielić się swoimi opowieściami i zachęcić ich do uprawiania sportu.

Seniorzy z mistrzowskiego zespołu zapraszają do odwiedzania Stadionu im. Edwarda Hodury w Sopocie, a także sami składają wizyty w sopockich szkołach. W trakcie spotkań zawodnicy opowiadają o swoich sportowych przeżyciach oraz tłumaczą, ile wysiłku należy włożyć w to, aby zostać mistrzem.

W trakcie wizyt uczniowie będą mieli sposobność zarówno do przeprowadzenia indywidualnych rozmów ze sportowcami, jak i zebrania autografów.

- Dzisiaj w naszej szkole mieliśmy okazję gościć utytułowanych zawodników klubu rugby Ogniwo Sopot. Panowie przedstawili nam po krótce zasady gry w rugby oraz zaprezentowali kilka trików z boiska. Cieszymy się, że znaleźli czas, by odwiedzić naszą szkołę. Mamy nadzieję, że niektórzy z Was załapali bakcyla i być może będą chcieli kontynuować przygodę z rugby - pisali w mediach społecznościowych przedstawiciele Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 9 w Sopocie.

[ZT]2830[/ZT]

(P.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© esopot.pl | Prawa zastrzeżone