Zamknij

Ciąg dalszy remontów sopockich dróg!

16:08, 09.08.2018 | J.F
REKLAMA
Skomentuj

W sierpniu możemy spodziewać się utrudnień w ruchu, za sprawą kolejnych remontów i prac drogowych.

Jak podaje Zarząd Dróg i Zieleni w Sopocie informuje - w terminie od 8 do 14 sierpnia - planowane są następujące zmiany: 

1) Kontynuowane będą prace związane z rewitalizacją skarpy sopockiej w ciągu ulicy Sobieskiego. Prace prowadzone są przy całkowitym zamknięciu ul. Sobieskiego na odcinku od ul. Chrobrego do ul. Książąt Pomorskich. Na odcinku ul. Sobieskiego od ul. Chrobrego do ul. Chopina ruch jednokierunkowy w kierunku ul. Chopina. 

2) Kontynuowane będą prace polegające na przebudowie skrzyżowania ulic Kolberga – Cieszyńskiego – Obodrzyców. W związku z pracami całkowicie zamknięta jest ulica Cieszyńskiego na wysokości  ww. skrzyżowania. Objazd ulicą Kolberga.

3) W związku z remontem chodników nastąpi całkowite zamknięcie (od poniedziałku do piątku w godzinach 7-14) ul. Sępiej na odcinku od ul. Haffnera do ul. Zamkowa Góra. Na weekend ruch kołowy zostanie dopuszczony na ul. Sępiej.

4) W dniach 08-09.08.2018 r. w związku z budową sieci ciepłowniczej nastąpi całkowite zamknięcie ul. Księżycowej na wysokości skrzyżowania z ul. Chodowieckiego.

5) W dniu 09.08.2018 r. w związku z wymianą czujek w tunelu Powstańców Warszawy – Grunwaldzka w godzinach 8.30 – 10.00 zostanie wprowadzony ruch wahadłowy sterowany sygnalizacja świetlną.   

6) Kontynuowane będą prace w rejonie skrzyżowania ulic Wejherowska – Obodrzyców oraz Wejherowska – Kraszewskiego polegające na budowie dwóch rond. Wprowadzona została następująca organizacja ruchu:

  • - jeden kierunek na ul. Obodrzyców: od Łużyckiej do Wejherowskiej (dojazd do Brodwina przez: Malczewskiego (preferowany) lub przez Wejherowska/Małopolska/Łużycka),
  • -  jeden kierunek na ul. Wejherowskiej (od targowiska do Małopolskiej - wyjazd z Wejherowskiej od Mazowieckiej: przez Małopolską i Łużycką dalej Obodrzyców/Wejherowska do  Niepodległości).
(J.F)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© esopot.pl | Prawa zastrzeżone