Zamknij
REKLAMA

Ukradł plecak podczas występów iluzjonisty i sam zgłosił się na policję. Publikacja wizerunku w mediach zadziałała

08:31, 02.08.2019 | J.F
Skomentuj https://www.facebook.com/pg/AryManShow/photos/?ref=page_internal
REKLAMA

Gdańscy policjanci zatrzymali 28-latka podejrzanego o kradzież plecaka. Mężczyzna wiedząc, że jest poszukiwany, sam zgłosił się do jednego z gdańskich komisariatów. Od razu został on przekazany sopockim mundurowym, którzy na podstawie dowodów przedstawili mu zarzut kradzieży. Sprawca zostanie oprowadzony do prokuratury na dalsze czynności procesowe.  


We wtorek gdańscy policjanci zatrzymali 28-latka podejrzanego o kradzież, do której doszło w ubiegłym tygodniu w centrum Sopotu, podczas ulicznych występów iluzjonisty. Sprawca wykorzystując nieuwagę pokrzywdzonego zabrał mu plecak z zawartością m.in. telefonu i gadżetów iluzjonistycznych. Moment kradzieży został nagrany przez świadka zdarzenia i opublikowany w mediach, a mężczyzna wiedząc, że jest poszukiwany, sam zgłosił się do jednego z gdańskich komisariatów.
 
Zaraz po zatrzymaniu 28-latek bez stałego miejsca zamieszkania został przekazany sopockim mundurowym i osadzony w policyjnym areszcie. Na podstawie zebranych dowodów sopoccy policjanci przedstawili mu zarzut kradzieży. Po zakończeniu czynności sprawca zostanie doprowadzony do prokuratury na dalsze czynności procesowe.
 
Za kradzież grozi do 5 lat pozbawienia wolności. 

(J.F)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA