Zamknij
REKLAMA

Rozpoznajesz go? Zawiadom sopocką policję! [aktualizacja]

10:15, 17.07.2019 | P.S
Skomentuj
Fot. Komenda Miejska Policji w Sopocie
REKLAMA

Sopoccy policjanci prowadzą czynności w sprawie przywłaszczenia znalezionych pieniędzy. Związek ze sprawą ma mężczyzna, którego wizerunek publikujemy. Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę z monitoringu lub posiadają informacje na jego temat, proszone są o kontakt z Policją.

Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Sopocie prowadzą czynności w sprawie przywłaszczenia znalezionych pieniędzy w kwocie ponad 4 tys. zł. Do zdarzenia doszło 24 czerwca br. w ogródku gastronomicznym jednego z lokali w Sopocie. W trakcie prowadzonego postępowania policjanci zabezpieczyli nagranie, na którym został zarejestrowany wizerunek mężczyzny mającego związek z tą sprawą.

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę z monitoringu lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Sopocie przy ul. Armii Krajowej 112A. Informacje można przekazać telefonicznie dzwoniąc na nr 58 52-16-222 (dyżurny komendy), 58 52-16-229 (prowadząca postępowanie) lub na numer alarmowy 112, albo zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji.

Aktualizacja, godz. 15.14

  • Po publikacji komunikatu z wizerunkiem sprawcy, który przywłaszczył znalezione pieniądze, poszukiwany mężczyzna sam zgłosił się na Policję. 30-latek z Gdyni usłyszał już zarzut przywłaszczenia mienia, do którego przyznał się. Za popełnione przestępstwo grozi do roku pozbawienia wolności.

Komenda Miejska Policji w Sopocie

(P.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

MagoMago

1 0

A gdzie ten wizerunek? 01:39, 18.07.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz