Zamknij
REKLAMA

Utrudnienia w sopockim ruchu. Na jakich ulicach czekają nas problemy drogowe?

11:22, 11.07.2019 | P.S
REKLAMA
Skomentuj

Zarząd Dróg i Zieleni w Sopocie informuje, że w terminie od 10 do 16 lipca 2019 r. planowane są następujące prace mogące powodować utrudnienia w ruchu drogowym:

1) Kontynuowane będą prace polegające na przebudowie chodnika Al. Niepodległości, na odcinku od ul. Goyki do ul. Pokorniewskiego. W związku z prowadzonymi pracami możliwe będzie czasowe zajęcia prawego pasa ruchu w kierunku Gdyni.

2)  Kontynuowane będą prace związane z przebudową ul. Wejherowskiej oraz ul. Łowickiej. W związku z prowadzonymi pracami:

-  przywrócono do ruchu dotychczas zamknięty odcinek ul. Wejherowskiej,

- przywrócono ruch jednokierunkowy na ul. Małopolskiej (odcinek od Wejherowskiej do Łużyckiej),

- całkowicie zamknięto ul. Wejherowską na odcinku od ul. Małopolskiej do ul. Mazowieckiej.

W związku z koniecznością zapewnienia bezpiecznego przejazdu po trasie objazdu, który prowadzi ul. Małopolską a następnie ul. Kujawską, na omawianych ulicach wprowadzone zostały miejscowe zakazany zatrzymywania się. Kierowców prosimy o dostosowanie się do obowiązującej, czasowej organizacji ruchu.

3)  Kontynuowane będą prace budowlane remontu drugiej części wiaduktu nad torami kolejowymi w ciągu Al. Niepodległości w Sopocie, pomiędzy ulicą Haffnera i ulicą Wejherowską.

Prace wymagały zajęcia dwóch pasów Al. Niepodległości na kierunku do Gdańska. Ruch odbywa się jednym pasem w kierunku Gdyni oraz jednym w kierunku Gdańska. Dodatkowo zamknięto przejście dla pieszych przez Aleję Niepodległości na wysokości ul. Wejherowskiej oraz przejście przez ul. Wejherowską przy wiadukcie. Sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu Alei Niepodległości z ulicą Wejherowską pracuje w trybie żółtym, pulsującym.

4) Kontynuowane będą prace polegające na przebudowie ulicy Zacisze. W związku z pracami w godzinach 6-14 wystąpić mogą czasowe wyłączenia jezdni na odcinku od posesji nr 18 do nr 30.

5) Od środy, 10 lipca rozpoczną się prace polegające na budowie przyłącza sieci ciepłowniczej na wysokości skrzyżowania ulicy Chodowieckiego i Malczewskiego.

Na czas prac wprowadzone zostanie całkowite zamknięcie ulicy Chodowieckiego przy ul. Malczewskiego. Objazd obowiązywać będzie ulicą Księżycową. Zakończenie prac planowane jest na 19 lipca.

Urząd Miasta Sopotu

REKLAMA
(P.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© esopot.pl | Prawa zastrzeżone