Zamknij

O krok od tragedii! Zakrwawiona 60-latka uratowana dzięki szybkiej interwencji służb

13:05, 21.06.2019 | P.S
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Komenda Miejska Policji w Sopocie

Dzięki zdecydowanemu działaniu policjantów referatu patrolowo-interwencyjnego, którzy zatamowali krwotok na twarzy kobiety oraz postawie świadków, którzy wezwali pogotowie nie doszło do tragedii. W czwartek 20 czerwca 60-letnia kobieta idąc z psem na spacer potknęła się o krawężnik, upadła i doznała obrażeń.

Około godz. 18.00 patrolujący Sopot policjanci zauważyli, że na przystanku autobusowym leży zakrwawiona kobieta. Funkcjonariusze natychmiast ruszyli poszkodowanej z pomocą. Gdy tylko podeszli do niej, zauważyli połamane okulary, które wbiły się jej w twarz. Policjantka natychmiast zatamowała krwotok i założyła opatrunek. Mundurowi ustalili, że kobieta idąc z psem potknęła się o krawężnik i upadła. Świadkowie dodali również, że dzwonili już na numer alarmowy i gdy ponownie skontaktowali się z operatorem numeru 112 policjanci przejęli tą rozmowę, a następnie poinformowali operatora o obrażeniach kobiety.

Do czasu przyjazdu załogi karetki pogotowia policjantka zapewniła bezpieczeństwo poszkodowanej kobiecie i uspokajała ją. W tym czasie drugi funkcjonariusz ustalił jej tożsamość oraz zadbał o opiekę nad jej psem. Chwilę później przyjechało pogotowie ratunkowe, któremu policjanci przekazali ranną 60-latkę. Kobieta z obrażeniami twarzy została przewieziona do szpitala, a jej yorkiem zaopiekowała się inna mieszkanka Sopotu. 

Zdecydowane i natychmiastowe działanie policjantów referatu patrolowo-interwencyjnego sopockiej komendy oraz świadków zdarzenia pozwoliły na szybką pomoc rannej 60-latce.

Komenda Miejska Policji w Sopocie

(P.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (1)

MiastoMiasto

0 0

Ma gdzieś chodniki. Niektóre w czasie zimy stwarzają zagrożenie, bo łatwo przez Krzywe płytki potknąć się i wpaść pod samochód. Wystarczy spojrzeć na al. Niepodległości. 11:51, 23.06.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© esopot.pl | Prawa zastrzeżone