Zamknij
REKLAMA

Nocleg z dzieckiem w hotelu? Tylko z rodzicem. Inicjatywa w mieście partnerskim Sopotu

16:53, 21.05.2019 | J.F
Skomentuj
REKLAMA

Film braci Sekielskich "Tylko nie mów nikomu" poruszył całą Polskę. Dyskutuje się o sytuacji kościoła, naruszeniach jakich dokonują duchowni, tuszowaniu spraw i bezkarności sprawców. Film dokumentalny przedstawiający szokujące fakty o nadużyciach seksualnych księży w stosunku do nieletnich, zrodził wiele pytań oczekujących odpowiedzi. Mówi się o początku rewolucji, czy też reformacji w kościele, która niezwłocznie powinna nastąpić. 

W kontekście tych wydarzeń, w mieście partnerskim Sopotu - w Zakopanem dziennikarz Tygodnika zarezerwował nocleg w trzech domach wycieczkowo-rekolekcyjnych w Zakopanem prowadzonych przez księży.

Nic dziwnego, gdyby nie fakt, że podał się za księdza i poinformował recepcję, że przyjedzie z dzieckiem (w nagrodę za bierzmowanie). Nikt wzbudziło to żadnych podejrzeń ze strony ośrodków. 

Reakcja dyrektora hotelu PRL w Zakopanem - rozporządzenie 

Wzburzony zaistniałą sytuacją, dyrektor hotelu PRL w Zakopanem, Piotr Zygarski wydał zarządzenie i postuluje, aby inne ośrodki wypoczynkowo - hotelowe poszły za jego śladem. W swoim rozporządzeniu postuluje, aby legitymować osoby dorosłe, chcące zarezerwować wspólny pokój z dzieckiem, w celu ustalenia pokrewieństwa. Jeśli opiekunem dziecka nie będzie jego rodzic, a osoba obca - niezwłocznie należy zawiadomić przełożonych i policję. 

Proszę powiadomić Recepcję i egzekwować z całą surowością!
Kiedy przyjeżdża Gość z wyraźnie wyglądającym na nieletnie dziecko i ma rezerwację w jednym wspólnym pokoju , BEZWZGLĘDNIE PROSIMY O LEGITYMACJĘ SZKOLNĄ LUB DOWóD OSOBISTY i sprawdzamy czy to jest Ojciec lub Matka .
Jeśli odmówi pokazania dokumentu i mamy uzasadnione podejrzenia że może to być nie do końca dobrowolny pobyt odmawiamy zameldowania i/lub zawiadamiamy o swoich podejrzeniach Dyrekcję Hotelu .
W przypadku rezerwacji pokoju z jednym łóżkiem informujemy natychmiast Przełożonych oraz Policję!

Piotr Zygarski - Dyrektor Generalny Hotelu PRL Zakopane oraz OSTOYA ROZTOCZE w Kawęczynku kolo Szczebrzeszyna

 

 

źródło: http://24tp.pl

Czy inne hotele również powinny wprowadzić rozporządzenie?

Ankieta zakończona, dziękujemy za oddane głosy. Wyniki głosowania są widoczne poniżej:
Tak, to dobry pomysł 93%
Nie ma takiej potrzeby 7%
(J.F)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz