Zamknij
REKLAMA

Sprzedaż alkoholu bez zezwolenia w sopockich klubach

12:16, 20.05.2019 | J.F
REKLAMA
Skomentuj

Wysoka kara grzywny, konfiskata, a nawet sądowy zakaz sprzedaży alkoholu grozi właścicielom trzech lokali położonych w centrum Sopotu. Policjanci wstępnie ustalili, że sprzedawano tam alkohol bez wymaganych zezwoleń. W wyniku prowadzonych działań funkcjonariusze zabezpieczyli ok. 800 butelek z napojami alkoholowymi, paragony i dokumentację.

W ubiegłym tygodniu sopoccy policjanci, po tym jak otrzymali informacje, że w lokalach znajdujących się w centrum Sopotu sprzedawany jest alkohol bez wymaganego zezwolenia, weszli do trzech klubów i skontrolowali je. W wyniku działań funkcjonariusze zabezpieczyli towar znajdujący się w lokalach i pomieszczeniach gospodarczych, przejmując łącznie ok. 800 butelek napojów alkoholowych różnych marek. Ponadto zabezpieczona została też dokumentacja i wydruki paragonów.

Teraz policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Sopocie ustalają, jak długo handlowano alkoholem w tych klubach. Zabezpieczona przez funkcjonariuszy m.in. dokumentacja i paragony oraz zeznania świadków będą stanowiły dowody w prowadzonych postępowaniach.

Sprzedaż alkoholu bez wymaganego zezwolenia to przestępstwo, za które grozi grzywna. W razie popełnienia tego czynu można orzec przepadek napojów alkoholowych i zakaz prowadzenia działalności gospodarczej polegającej na sprzedaży lub podawaniu napojów alkoholowych.

[ALERT]1558347372200[/ALERT]

 

(J.F)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

AdamAdam

0 0

Które to kluby były ? 12:50, 20.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© esopot.pl | Prawa zastrzeżone