Zamknij

Rozpoznajesz ich? - Powiadom policję - sprawa pobicia w Sopocie [FOTO]

14:29, 15.05.2019 | J.F
REKLAMA
Skomentuj

Policjanci z Sopotu prowadzą postępowanie w sprawie pobicia dwóch mężczyzn. Zdarzenie miało miejsce w dniu 21 kwietnia 2019 r. około godz. 23.45 w okolicy jednej ze stacji paliw w Sopocie. Związek ze sprawą mają dwie osoby, których wizerunki publikujemy. Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyzn ze zdjęć lub mają informacje na ich temat prosimy o kontakt z Policją.

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Sopocie prowadzą postępowanie w sprawie pobicia dwóch mężczyzn. Do zdarzenia doszło w dniu 21 kwietnia 2019 r. około godz. 23.45 w okolicy jednej ze stacji paliw w Sopocie. W trakcie prowadzonego postępowania policjanci zabezpieczyli nagrania, na których zostały zarejestrowane wizerunki dwóch mężczyzn mających związek z tym przestępstwem.

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyzn ze zdjęć lub mają informacje mogące pomóc w ustaleniu ich tożsamości lub miejsca pobytu prosimy o kontakt z Policją. Informacje można przekazać telefonicznie dzwoniąc na numer (58) 521 62 22 (całodobowo) lub (58) 521 63 24 (prowadząca postępowanie), pisząc na adres mailowy komenda.sopot@gd.policja.gov.pl albo zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji.

materiały udostępnione przez Policję

(J.F)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© esopot.pl | Prawa zastrzeżone