Zamknij
REKLAMA

Prace drogowe w maju - nieprzejezdne ulice w Sopocie

16:17, 15.05.2019 | J.F
REKLAMA
Skomentuj

Zarząd Dróg i Zieleni w Sopocie informuje, że w terminie od 15 do 21 maja 2019 r. planowane są następujące prace mogące powodować utrudnienia w ruchu drogowym:

1)  Kontynuowane będą prace polegające na przebudowie chodnika na Al. Niepodległości na odcinku od ul. Armii Krajowej do ul. 23 Marca. W związku z prowadzonymi pracami możliwe czasowe zajęcia prawego pasa ruchu w kierunku Gdańska.

2)  Kontynuowane będą prace polegające na przebudowie ul. Junaków.

W związku z prowadzonymi pracami zamknięto ul. Junaków na odcinku od skrzyżowania z ul. Obodrzyców do posesji nr 2A oraz wprowadzono jeden kierunku ruchu w stronę ul. Małopolskiej. Dojazd do ul. Junaków od strony ul. Małopolskiej ulicą Łużycką następnie ulicą Obodrzyców.

3)  Kontynuowane będą prace polegające na budowie ścieżki rowerowej w Alei Wojska Polskiego na odcinku:

- od ul. Chrobrego do ul. Na Wydmach

     W związku z prowadzonymi pracami na ul. Grunwaldzkiej na odcinku od ul. Na Wydmach do ul. Jana Kilińskiego wydzielono po prawej stronie jezdni dwukierunkową drogę rowerową oraz po stronie numerów parzystych wprowadzono zakaz zatrzymywania się.

- od wejścia na plażę nr 37 (wysokość hotelu Marriott ) do granicy z miastem Gdańsk. W związku z pracami na ww. odcinku wprowadzono całkowite zamknięcie drogi rowerowej z jednoczesnym wyznaczeniem objazdu ul. Bitwy pod Płowcami a następnie ulicą Jelitkowską w Gdańsku.

[ZT]1786[/ZT]

4) Planowane są prace polegające na remoncie ubytków w nawierzchni jezdni na:

- ul. Syrokomli (na czas prowadzonym prac po stronie numerów nieparzystych będzie obowiązywać zakaz zatrzymywania się)

- ul. Armii Krajowej przy skrzyżowaniu z ul. Andersa w kierunku Gdańska 

5)  W dniu 20.05 br. (poniedziałek) planowane jest rozpoczęcie prac związanych z przebudową ul. Wejherowskiej wraz z budową parkingu. W związku z prowadzonymi pracami ul. Wejherowska na odcinku od ul. Obodrzyców do ul. Małopolskiej zostanie całkowicie zamknięta. Objazd do ul. Wejherowskiej ulicą Obodrzyców dalej ul. Łużycką następnie ul. Małopolską.

Dodatkowo na ul. Małopolskiej oraz ul. Łużyckiej zostanie wprowadzony po obu stronach ulicy zakaz zatrzymywania wraz z tabliczką z symbolem holownika.

(J.F)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© esopot.pl | Prawa zastrzeżone